gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Bir Osmanlı Dizisi Daha!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

osmanlı dizileri yeni dizi, osmanlı dizisi, muhteşem yüzyıldan sonra, 2011, yeni sezon, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Muhteşem Yüzyıl dizisinin kırdığı reyting rekorlarının ardından yeni bir Osmanlı konulu dizi çekimi için kollar sıvandı.

Muhteşem Yüzyıl’a benzer bir dizi yakında TRT’de başlıyor. Yönetmenliğini Ezel Akay’ın yapacağı, Demet Akbağ’ın oynayacağı dizi için İzmit’te bir şehir kuruluyor. Akay, yazaylarında çekimleri başlayacak ve yeni sezonda ekranlarda yer alacak dizi hakında açıklama yaptı.
    ÜNLÜLER MİSAFİR OYUNCU
    Ünlü yönetmen daha başrol oyuncularına karar vermediklerini belirterek, “Genellikle genç ve ünlü olmayan oyuncular yer alacak. Prensipte anlaştığım sadece Demet Akbağ var. Daha küçük rollerde oynayacak olan misafir oyuncularımız ünlü olacak” dedi. Muhteşem Yüzyıl’ın bütçesiyle aynı olacağını söyleyen Akay şöyle konuştu: “Dizinin ismi ‘Gümüş Lale’ Muhteşem Yüzyıl’ı rakip olarak görmüyorum. Muhteşem Yüzyıl bizim ilgilendiğimiz dönemden yaklaşık 200 yıl öncesini anlatıyor. Ve çok büyük fark var. İkisini aynı kaba koymak yanlış.” Ünlü yönetmeni Akay, Muhteşem Yüzyıl gibi RTÜK endişesi taşımadıklarını da sözlerine ekledi.

nese355 bunu beğendi.
  2. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Aslında böyle eski osmanlı dizileri süper oluyor yaa..yada eskiyi anlatan nostalji diziler ben şahsen beğeniorumm... ..

3. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    bende cok seviyorum historik dizileri filimler
    Pride and Prejudice mesela en cok sevdigim filimlerden birisi... kizlar tavsiye ediyorum bakin

4. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    aynı gün olmaz inşallah

Yeni Bir Osmanlı Dizisi Daha! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni bir oyun daha...

yeni bir oyun daha...

Evet Meleklerim, Yeni oyunumuz başlıyor. Herkes yerini alsın. İşte Oyunumuz; Ben hayatımda hiç.... deyip başlıcam ve benden sonraki benim yapmadığım şeyi yapıp yapmadığını söyleyip kendi yapmadığı bişeyi söylücek ve böylece devam edicez
  2. yeni bir tren kazasi daha

yeni bir tren kazasi daha

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Sivas-Karabük seferini yapan yük treninin Sivas’ın Şarkışla İlçesi’nde, Ankara’dan Malatya’ya giden 4 Eylül Mavi trenine saat 6.20’de çarptığını bildirdi. Trenlerin hızlarının düşük olması nedeniyle ucuz atlatılan olayda yaralanan 5 kişi jandarma tarafından hastanelere kaldırıldı . Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü’nden yapılan...
  3. Ergenekon'dan yeni bir gözaltı daha

Ergenekon'dan yeni bir gözaltı daha

Ergenekon soruşturması kapsamında Kütahya'da gözaltına alınan bir kişi İstanbul'a getirildi. Gözaltına alınan kişinin Ş.Urfa'da dolandırıcılık yaptığı ileri sürüldü İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi Müdürlüğü ekipleri, Kütahya'da Y.T. adlı bir kişiyi gözaltına aldı. Ergenekon Operasyonu kapsamında gözaltına alınan Y.T.'in Urfa'da çok sayıda dolandırıcılık olayına adı...
  4. Yeni bir Melek daha (:

Yeni bir Melek daha (:

Selammmm ben Sevda, Berlin'den katiliyorum, yasim 18 burayi tesadüfen buldum ve cok begendim, hemen de üye oldum umarim iyi vakitler geciririz (:
  5. Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Dizisi de Bitiyor !

Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam Dizisi de Bitiyor !

Bu konu; osmanlı kıyam dizisi bitiyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reyting canavarı her sezon pek çok dizinin mazi olmasın asebep oluyor. Büyük umutlarla yaz sezonu başlayan pek çok dizi reyting kurbanı olmuş ve kışa giremeden birer ikişer ekranlara veda etmişlerdi. Başarısına kesin gözüyle bakılan pek çok dizi de birer ikişer yayından kaldırıldı. Bu akşam da...

Sayfayı Paylaş