gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

yeni bir tren kazasi daha

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Sivas-Karabük seferini yapan yük treninin Sivas’ın Şarkışla İlçesi’nde, Ankara’dan Malatya’ya giden 4 Eylül Mavi trenine saat 6.20’de çarptığını bildirdi. Trenlerin hızlarının düşük olması nedeniyle ucuz atlatılan olayda yaralanan 5 kişi jandarma tarafından hastanelere kaldırıldı
    . [​IMG]
    Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Sivas-Karabük seferini yapan 43605 sayılı yük treninin, Sivas İhsanlı arası km. 501-757’deki Topaç Saydingi (buluşma istasyonu) batı çıkış makasındaki kırmızı sinyali ihlal ederek, Ankara’dan Malatya’ya giden 4 Eylül Mavi trenine saat 6.20’de çarptığı bildirildi. Açıklamada şöyle denildi:
    “Olayda yaralılar olduğu bildirilmiş, 5 kişi jandarma tarafından hastanelere götürülmüştür. TCDD yetkilileri olay mahaline intikal etmiş olup, olayla ilgili incelemeler devam etmektedir. Olayın meydana geldiği bu hatta tren trafiği merkezden sinyallerle (CTC) idare edilmekte, trenlerde otomatik durdurma sistemi (ATS) bulunmaktadır. 4 Eylül Mavi treninde 187 yolcu bulunmaktadır.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yeni bir tren kazasi daha
    yazık ya Allah korusun hepimizi

yeni bir tren kazasi daha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni bir oyun daha...

yeni bir oyun daha...

Evet Meleklerim, Yeni oyunumuz başlıyor. Herkes yerini alsın. İşte Oyunumuz; Ben hayatımda hiç.... deyip başlıcam ve benden sonraki benim yapmadığım şeyi yapıp yapmadığını söyleyip kendi yapmadığı bişeyi söylücek ve böylece devam edicez
  2. Ergenekon'dan yeni bir gözaltı daha

Ergenekon'dan yeni bir gözaltı daha

Ergenekon soruşturması kapsamında Kütahya'da gözaltına alınan bir kişi İstanbul'a getirildi. Gözaltına alınan kişinin Ş.Urfa'da dolandırıcılık yaptığı ileri sürüldü İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi Müdürlüğü ekipleri, Kütahya'da Y.T. adlı bir kişiyi gözaltına aldı. Ergenekon Operasyonu kapsamında gözaltına alınan Y.T.'in Urfa'da çok sayıda dolandırıcılık olayına adı...
  3. Yeni Bir Yıldız Daha Doğduu

Yeni Bir Yıldız Daha Doğduu

Melekler ,melekçikler,melişler herkes bizi tanıyordur eminim ortim Hayal ve ben hepinizi şöhret etme yolunda ilerliyoruz.Her ne kadar bizi yıldırmak için bazı haberler,dedikodular çıksada biz hızımızı kesmeden hepinizi şöhret etmeye devam ediyoruz. Şimdi ise sırada güzel ve genç şöhret adayımızı açıklayalım.Şöhret adayımızzz asqimsin adlı yöneticimiz... Kendisi şöhret yapmak kolay olmadı...
  4. Yeni bir Melek daha (:

Yeni bir Melek daha (:

Selammmm ben Sevda, Berlin'den katiliyorum, yasim 18 burayi tesadüfen buldum ve cok begendim, hemen de üye oldum umarim iyi vakitler geciririz (:
  5. Yeni Bir Osmanlı Dizisi Daha!

Yeni Bir Osmanlı Dizisi Daha!

osmanlı dizileri yeni dizi, osmanlı dizisi, muhteşem yüzyıldan sonra, 2011, yeni sezon, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin kırdığı reyting rekorlarının ardından yeni bir Osmanlı konulu dizi çekimi için kollar sıvandı. Muhteşem Yüzyıl’a benzer bir dizi yakında TRT’de başlıyor. Yönetmenliğini Ezel Akay’ın yapacağı, Demet Akbağ’ın oynayacağı...

Sayfayı Paylaş