yeni cep telefonu:))))

elvin berfin

Aktif Üye
Üye
yeni cep telefonu:))))
merhaba arkadaslar benim sizin fikrinize ihtiyacim var. yeni cep telefonu almak istiyorum ama karar veremiyorum IPHONE 4S var ama bilemiyorum. sizce hangisi?

Yani telefonun en son noktasını kullanıyorsun... Bulmuşsun buluyorsun şimdi sana çok güzel bir tavsiyede bulunacağım. Aşağıdaki telefonu aldır 10 gün kullan sonra daha telefonunu değiştirmeyeceksin ve arayış içine girmeyeceksin :D:D

SANA TELEFON TAVSİYEM.

ericsson-gh-337_26828-117.jpg

Al bu yukarıdakini kullan sonrada elindekinin kıymetini bil :D:D

Ha tamam bende IPHONE 4S var deyince telefonun varda değiştirmek istiyorsun zanettim. O zaman şöyel söyleyelim. Şıklık ve işlev açısından IPHONE 4S tarzı telefonları alabilirsiniz. Onun haricinde bu telefonların bir dez avantajı, pillerinin maksimum 2 gün kadar gitmesi... Pilli iyi gitsin diyorsan, Android vs telefon almayacaksınız.

:)

Yani telefonun en son noktasını kullanıyorsun... Bulmuşsun buluyorsun şimdi sana çok güzel bir tavsiyede bulunacağım. Aşağıdaki telefonu aldır 10 gün kullan sonra daha telefonunu değiştirmeyeceksin ve arayış içine girmeyeceksin :D:D

SANA TELEFON TAVSİYEM.

ericsson-gh-337_26828-117.jpg

Al bu yukarıdakini kullan sonrada elindekinin kıymetini bil :D:D

telefon modeline bayıldım hahaha hahaha bende alıyım bundan bitane :hhh:

Ha tamam bende IPHONE 4S var deyince telefonun varda değiştirmek istiyorsun zanettim. O zaman şöyel söyleyelim. Şıklık ve işlev açısından IPHONE 4S tarzı telefonları alabilirsiniz. Onun haricinde bu telefonların bir dez avantajı, pillerinin maksimum 2 gün kadar gitmesi... Pilli iyi gitsin diyorsan, Android vs telefon almayacaksınız.

:)
sevgili admincim öncelikle bana tavsiye ettigin telefon icin cok tesekkürler cok sik. :hhh:cumartesi günü ALLAH kismet ederse bir tane alacam. ben zaten fazla telefonla konusan biri degilim sadece sabahlari uyanmak icin kurarim telefonu.

Geri