gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Cep Trojanı Faturayı Uçuruyor

Konu, 'Teknik Destek' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

SMS.Python.Flocker Telefon Trojanı Ünlü antivirüs yazılımı üreticisi Kaspersky, cep telefonları için üretilmiş bir trojan keşfetti. Peki cebinizde delik açabilecek trojan nasıl çalışıyor?
    SMS.Python.Flocker isimli trojan, cep telefonunuza hükmederek bizdeki 4 haneli yarışma telefon numaraları gibi numaralara SMS atmasını sağlıyor. Böylece sizden giden kontörler ve faturaya binen yük, başka kişilere para olarak geri dönüyor. 45 ile 90 cent arası bir ücret götüren trojan, şimdiden bir çok kişiyi etkilemiş durumda.

Yeni Cep Trojanı Faturayı Uçuruyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müjde! Cep faturaları iniyor!

Müjde! Cep faturaları iniyor!

Müjde! Cep faturaları iniyor! Nihayet bir indirim haberi var. Hem de cep telefonlarına... Müjdeyi Telekominikasyon Kurulu Başkanı verdi. Bakın indirim ne kadar olacak? Ara bağlantı ücretlerine yüzde 35 indirim yapıldı. Başka operatörleri arayanların ‘cep’ faturaları yüzde 10 hafifliyor. CNBC-E'nin haberine göre; Telekomünikasyon Kurulu Başkanı Tayfun Acarer, ara bağlantı ücretlerinde...
  2. yeni cep telefonları süperlerr

yeni cep telefonları süperlerr

yeni model telefonlar yeni model cep telefonları telefonlar telefon modelleri en telefon modelleri Dünyanın ilk renkli dairesel LCD ekranlı cep telefonunu tanıtan Motorola, Aura adlı bu model ile bakın başka ne özellikler sunuyor. Sıra dışı telefon tasarımlarıyla dikkat çeken Motorola, bu sefer de Aura ile dairesel LCD’nin cazibesini kullanıyor. 1,6 inç ekran, 480 piksel çözünürlüğe, 16...
  3. yeni cep telefonu:))))

yeni cep telefonu:))))

merhaba arkadaslar benim sizin fikrinize ihtiyacim var. yeni cep telefonu almak istiyorum ama karar veremiyorum IPHONE 4S var ama bilemiyorum. sizce hangisi?
  4. Cep Telefonu Faturasını Düşürmenin Yolları

Cep Telefonu Faturasını Düşürmenin Yolları

cep telefonu faturası cep telefonu telefon faturası Sevgili melekler, artık cep telefonu olmayan bir Allah'ın kulu kalmadı. Hal böyle olunca da telefon üreticileri her geçen gün yepyeni teknolojilerle yepyeni uygulamalar sunuyorlar. Ancak bu uygulamalar hayli yüksek veri kullanımına bu da cep faturalarının kabarmasına sebep oluyor. Telefon fatuıralarının kabarma sebebi sadece bu değil...
  5. Artık Cep Faturasında Sürprizler Yaşanmayacak!

Artık Cep Faturasında Sürprizler Yaşanmayacak!

cep faturası fazla cep faturası Sevgili melekler, artık ay sonunda gelen aşırı cep telefonu faturaları sizi şaşırtmayacak. Zira bugünden itibaren devreye girecek olan uygulamayla cep faturası 100 lira olan kullanıcıya ücretsiz uyarı mesajı gelecek. Böylece ay sonunda kullanıcı fatura sürpriziyle karşılaşmayacak. İşte detaylar... Ay sonunda yüksek faturayla karşılaşanlar için yeni bir...

Sayfayı Paylaş