gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni Dallas Oyuncuları kimler diyenler buraya!

Konu, 'TV dizisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yeni Dallas Dizisi Oyuncuları Kimler
    Dallas Dizisi Yeni Oyuncuları

21 Yıl önce herkesin merakla izlediği Dallas dizisi, adeta bir telvizyon fenomeni olmuştu. Aradan yıllar geçmesine rağmen hala hatırlanan ve dile gelen Dallas dizisi yeni bölümleriyle Star Tv ekranlarında olacak Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda yeni Dallas dizisi oyuncuları kimler diyen arkadaşlarımız için, Yeni Dallas dizi oyuncu kadrosu hakkında bilgiler sunuyoruz.

Larry Hagman

Patrick Duffy

Linda Gray

Josh Henderson

Jesse Metcalfe

Yeni Dallas Oyuncuları kimler diyenler buraya! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dallas dizisi oyuncularının şimdiki hali

Dallas dizisi oyuncularının şimdiki hali

dallas dizisi eski oyuncuların şimdiki halleri dallas dizi dizisi oyuncuları oyuncuları isimleri
  2. Şubat Dizisi Oyuncuları kimler ve hakkında bilgiler burada!

Şubat Dizisi Oyuncuları kimler ve hakkında bilgiler burada!

Şubat dizisi Kadrosu Şubat dizisi Oyuncu İsimleri Gün geçmiyor ki bir yeni dizi fragmanı daha izlemiyelim tv ekranlarında. Daha dün sizlere ekranların yeni ve iddialı olacak olan dizilerinden http://www.meleklermekani.com/tv-dizisi/225920-benim-icin-uzulme-dizisi-oyunculari-resimleri-ve-bilgileri.html aktarmıştık. Şimdi de TRT 1 dizileri arasında iddialı oalcak olan Şubat dizisi oyuncuları...
  3. Dallas 2012 Kadrosu oyuncuları ve dahası burada melekler

Dallas 2012 Kadrosu oyuncuları ve dahası burada melekler

Dallas 2012 Oyuncu Kadrosu Dallas Dzisi 2012 Kadrosu Bir televizyon fenomeni olan Dallas dizisi geçmişten bu güne deyimlere bile konu oldu. İzlenme rekorları kıran Dallas dizisi 21 yıl sonra yeniden televizyanlarda Melek'lerim. 2012 Dallas dizisi oyuncuları kimler bu yazımızda bilgi edinecek ve Dallas 2012 bölümleri Star Tv de izleyeceğiz arkadaşlarım. 21 yıl sonra ekranların efsane...
  4. Suskunlar Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak diyenler buraya

Suskunlar Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak diyenler buraya

Suskunlar Dizisi Başlama Tarihi Suskunlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak Show Tv ekranlarında izlenme rekorları kıran ve her bölümü olay yaratan Murat Yıldırım ve Aslı Enver'in başrollerini üstlendiği Suskunlar dizisi ne zaman başlayacak bu yazımızda öğreniyoruz Melek'lerim. Suskunlar dizisi yeni sozen başlama tarihi için lütfen yazımızın devamını okuyun. Murat Yıldırım, Aslı...
  5. "Ben Buralarda Yeniyim" Oyuncu Kadrosu

"Ben Buralarda Yeniyim" Oyuncu Kadrosu

ben buralarda yeniyim oyuncuları ben buralarda yeniyim dizisi ben buralarda yeniyim dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, en son İller Güçler dizisinin yapımcılığını üstlenen Limon Yapım yepyeni bir diziyle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. "Ben Buralarda Yeniyim" dizisiyle evlerimize konuk olacak başroldeki ünlü isim ise Nurgül Yeşilçay. Yönetmen koltuğunda Nurgül...

Sayfayı Paylaş