gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni Dantel Mutfak Perdesi Örneği modelleri

Konu, 'Mutfak Takımı Modelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dantel Mutfak Perdesi Örneği Dantel Mutfak Perdeleri

Çeyiz sandığında dantel mutfak takımı arasında bir de dantel mutfak perdesi olsun isteyenler, işte size dantel mutfak perdesi modelleri diyor ve birbirinden şık örneklerle sizleri başbaşa bırakıyoruz Melek'ler:)

siyahinci50 bunu beğendi.
Yeni Dantel Mutfak Perdesi Örneği modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dantel mutfak perdesi modeli

dantel mutfak perdesi modeli

mutfak perdesi modelleri mutfak perde modelleri dantel perdesi dantel perde 2009 dantelden mutfağınız için değişik ve hoş bir perde modeli ör ör bütmez ki :D:D ne güzel morel verdim dimi örmeye kalkan hanımlara :D:D
  2. Dantel Mutfak Perdesi-Anlatımlı

Dantel Mutfak Perdesi-Anlatımlı

dantel mutfak perdeleri kumaş mutfak takımları anlatımlı takımı Mutfak keyfinizi şık bir perde ile tamamlayın.. Malzeme: 180 cm enden 1.70 m üzüm motifli kumaş. 9 m halkalı bant, yaklaşık 21 m ip, 2 cm enden 1.10 m Amerikan fermuar!. 108x 5 x 2 cm çıta, ipleri götürmek için 5halkalı vida, 108 cm uzunluğunda ve1 cm çapında çubuk, uygun renklerde dikiş ipliği, 100 g beyaz elişi...
  3. Açıklamalı ve Şemalı Dantel Mutfak Perdesi Modeli

Açıklamalı ve Şemalı Dantel Mutfak Perdesi Modeli

dantel mutfak perdesi modelleri örme mutfak perdesi şemalı dantel perde örnekleri açıklamalı perde örnekleri örme perdeleri Mutfaklarınızda dantelin zerafetini ve şıklığını yakalamak isteyen tüm hamarat hanımlar için açıklamalı mutfak perdesi modelini ve perdenin açıklamalı şemalarıyla birlikte tarifini veriyorum Malzeme: 180 cm enden 170 m üzüm motifli kumaş 9 m halkalı bant, yaklaşık 21...
  4. Dantel Örnekleri Yeni Modeller

Dantel Örnekleri Yeni Modeller

Dantel Örnekleri Yeni Modeller - yeni dantel örnekleri var mı sizde? Kızlar yakında evleniyorum ve ben dantelde örebiliyorum ama bu güne dek modası eskir diye hiç kendim için örmedim. sizden yeni dantel modelleri rica ediyorum :)
  5. Dantel Mutfak Perdesi Örnekleri

Dantel Mutfak Perdesi Örnekleri

Dantel Mutfak Perdesi Örnekleri arıyorum ben hem şık olsun, biraz da basit olsun üremesi yani işlemesi akıcı ve kolay olsun lütfen :)

Sayfayı Paylaş