gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yeni diktiğim çiçeklerim:)

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar büyük bir samimiyetle söylüyorum toprakla, çiçekle, bahçeyle uğraşmak insanın tüm stresini alıyor ve okadar rahatlatıyorki..Dün başka bir ilçenin pazarına gittim ve ilk işim çiçeklere bakmak oldu bir kaç tane aldım resimleri sizlerle paylaşmak istedim:) [​IMG]

Bu çiçek için 4 lira aldılar benden:D:Dçoğalacağını kırk kök olacağını söylediler

Buda saksıda çilek:hhh:havalar tam ısınmadığı için bahçe için almadım şimdilik deneme ekimi yaptım:D:D
    Soğanında resmi atılırmı demeyin:hhh: son 3 resim tam kısırlık malzemeler soğan marul ve nane :D

nese355, beyazlale, MaWiM ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Oy soğanlarıda varmış:)

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Napim ya valla seviyom taze soğanı salatada kısırda az komiklik olsun diye attım resmini:D

orjinal-catlaq ve ßeLeN bunu beğendi.
  4. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Çitos senin bahçe tamam olmuş yaa sebze meyve falan da dik pazara gitme hiç :D:D

orjinal-catlaq bunu beğendi.
  5. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    bende bahçeyle uğraşmayı cok seviyorum bende atarım inşallah bahçemin resimlerini birgün :D çiçeklerin çok güzeller bende çileği çok seviyorum ama bıktım bu sene hep söktüm hep kök salıyor ben lojmanda oturuyorum komşumun bahçesine kadar gitti çilekler hem verimde azaldı diye çileği bu sene listeden çıkardım yeşilliklerimide yeni ektim daha roka,tere,dere,ekşi ot,yeşil soğan naneyide yeniledim ay su yaz bir gelseydi yeşilliklerim bir çıksaydı domatesleri, salatakları,bamyaları,patlıcanları,yeşil biberleri ,kırmızı lahana,karnabahar,yeşil fasulye,mısır:D:Dları bir ekseydik yaz gibi bir mevsim varmı :)

orjinal-catlaq bunu beğendi.
  6. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    nanesi bile var çok organik yahu :D:D

7. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    yaw ben kıskandım vallahi keşke bende dike bilsem ama anlamıyomqi :( ugraşacak ohh manşallah citosum inşallah sevginle kocaman olurlarrrr

elif_ecrin bunu beğendi.
  8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok güzeller ya. Ne güzel bir meşgalen var senin :) Keşke benim de öyle bir imkanım olsa, bende çiçek yetiştirmeyi çok severim ama, ne yazık ki aprtman dairesinde olmuyor. Balkonlarla yetiniyoruz :)

Bu arada annemde balkonda saksıda çilek yetiştiriyordu bir zamanlar. Harika bişey, yeşil yaprakları hafif kaldır altına bak kıpkırmızı gel beni ye diyen çilekler :) Valla helal olsun sana, fıstık gibi bir meşgalen var:D:D

Soğanları, marulları ve çilekleri iyice yetiştir, yolum düşerse gelir yerim çilekleri. Soğanla marulla da kısır yaparsın bana :) Birde hıyar ek, turşu yaparsın ben hıyar turşusunu çok severim :D:D:D:D:D

GREY bunu beğendi.
  9. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım valla pazar güya varda toplam üç kamyon gelio kamyondada anca domates biber portakal elma öyle aradığını bulamıyon burdaki pazara sadece 1 kez gittim yakında bahçemize kavun karpuz ve sebze ler ekilcek :)
    Canım valla benim kendi evimde apartman dairesi eşimin görevinden dolayı burda oturuyorum.Ne güzel ya sende bahçeyle uğraşıyormuşssun ben balkonda bile roka,, soğan, maydanoz, semiz, nane yetiştiriyordum çok seviyorum toprağı çiçeği:)
    Nane kendiliğinden çıktı valla hakkatende organik canım:)
    Canım anlamıycak bir şey yokki biraz su biraz sevgi gerisi çiçeğe kalmış artık:D uğraşırsan stresten kurtulursun canım
    Yav sen gel kısır yaparız canım:D İstediğin kısır olsun senin harika piknik yapılır bahçede gerçekten stres atıyorum yoksa bu ilçede 2 dk durulmaz.Zaten ilçedeki en güzel bahçe bizim bahçe yakında tüm sebzelerin fideleri ekilecek.İnan hafta sonu içeri girmiyom hava iyi olursa tabi dağlık sessiz sakin kuş cıvıltılarının olduğu bir yer.İnşallah gelirsin bol acılı kısır yerik yanınada turşu..Hıyarlar ekilsin turşu luk ta yaparık:D Bu arada konuyu açarken canım kısır çekti hahahaha kalktım kısır yaptım.

Kızlarr hepinizi beklerim kısır yemeğe mangal yakmaya:D

Son düzenleme: 24 Nisan 2011
    elif_ecrin ve GREY bunu beğendi.
  10. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    çitooooooooooo bayıldımm hepsineeee boğazlayana geldimm gel beni alll hahaha salça ve bulgurda getirdimmmm hahaha haızırla kısırı hahaha

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

O zaman bulgur ve salça Cemoş'dan, kısır senden, yemeside benden hahaha Bende gelirken kahvaltı için size boyoz ve haşlanmış yumurta - peynir getiririm. :D:D:D:D Sabah boyoz yeriz, öğlene kısır, akşamada artık eniştenin cömertliğine kalmış ya dayak yeriz yada ziyafet çekeriz hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  12. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    hahahahaha yeminle öldüm gülmekten :hhh:demek geldin kıs kısırı yidik biz saha tazesini yaparım anajım uçaklamı geldin sen :D ay vallahi gülme krizine girdim :hhh:

CeMoŞ bunu beğendi.
  13. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    hahahaha yeminle bak enişte diyorki akşama cızbız yerik nasılsa isotlar urfadan diyor:hhh: yav espirisi bile heycan verici annem gelecek inşallah kazasız belasız şmdiden ona liste yaptım demin konuştum diyor dur hele kızım daha 15 gün var gelmemize:hhh:inan okadar heycanlıyımki yeğenimi sadece 1 gün gördüğüm yeğenimi Allahın izniyle görücem Allahım bana bağışlasın ailemi ümmeti muhammedinde kazasız belasız gelseler o kadar özledimki onları anlatamam gün sayıyom valla şimdi siz yazınca heyecanım depreşti :küstüm:

14. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayy ***** çok iyi fikir yanında domatis ve salatalıkkkk ohhhhh :D:D
    ben yimek yirim dayağı gördümmü kaçarım valla tınne yollarında hahaha inş kazara bir pavyona falan sığınmam hahaha

anamm bahçayı görüncee motor taktımm uçakta neymişş hahaha yidin demek kısırı aç kaldımm hahaha bak rüyada boynuz moynuz bişe getiriyo ayyy sefa sürcezzz bahçada ohhh:f040::f040:

15. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Valla cemoş tinnede bir şey yok ama pavyon çok hahahahaha ona göre saha gel şeker verem diyene sakın kanma:hhh:

***** boynuz getireck bizde yiyecez:hhh:kıs keşke geleydiz :D valla çok isterim anam bahçalarda bağdanoz gel bize bazı bazı türküsünü derik:hhh:

CeMoŞ bunu beğendi.
Yeni diktiğim çiçeklerim:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin Çiçek Buketleri yeni

Gelin Çiçek Buketleri yeni

Gelin Buketleri Gelin Çiçek Buketleri Tıpkı gelinlik seçimi gibi çok önemlidir gelin buketleride, hatta bir çok inanışa göre, gelinin attığı o muhteşem vbuketi kaapn, kısa bir zaman sonra evlenir vs vs... :) Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda yeni ve çok hoş gelin buketi modellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.
  2. En Yeni Kanaviçe Çiçek Modelleri

En Yeni Kanaviçe Çiçek Modelleri

Kanaviçe Çiçek Desenleri En Yeni Kanaviçe Çiçek Modelleri Her ne kadar günümüzd3e pek çeyiz sandıklarında olmasada, yerini ve değerini asla yitirmeyen kanaviçe modelleri, bir çok kişi tarafından hala tercih ediliyor. Biz de bu sayfamızda sizlere ve ilgili tüm akradaşlarımıza kanaviçe çiçek desen modelleri sunuyoruz Melek'ler.
  3. kızıma diktiğim gece elbisesi

kızıma diktiğim gece elbisesi

kızımın elbisesi
  4. Yeni Trend Çiçek Desenli Mutfak Modelleri

Yeni Trend Çiçek Desenli Mutfak Modelleri

çiçek desenli mutfak dolapları, çiçekli mutfak modelleri, çiçekli mutfak dolapları Biz bayanlar için mutfak modeli ve dekorasyonu büyük önem taşır. Günümüzün birçoğu mutfakta geçer ve yaptığımız işten bile keyif almamız mutfağın modeline ve dekorasyonuna bağlıdır. Günümüz de mutfak modelleri son derece modern ve lüks tasarımlara imza atmaya devam ediyor. Son zamanlar da mutfak dekorasyonuna...
  5. Çiçek Desenli Yeni Lif Modelleri

Çiçek Desenli Yeni Lif Modelleri

Lif modellerin de tercih edilen motiflerin başın da gelen çiçek desenlerin yer aldığı en güzel çiçekli lif modelleri ile ilgili görsel örnekleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş