gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni dizi Ayrılık Olmasa Dizisi

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ayrılık olmasa dizi ayrılık olmasa dizisi ayrılık olmasa dizisi nurgül yeşilçay

Kanal D'nin yeni dizxilerinden Ayrılık Olmasa dizisi pek yakında izleyiciyle buluşacak Melek'lerim. Dizinin başrollerini Nurgül Yeşilçay ve BKM Mutfak oyuncularından Şahin Irmak üstleniyor. Biz de dizi seven Melek'lerimiz için Ayrılık Olmasa dizi haberlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz.

Nurgül Yeşilçayın Yeni Dizisi Ayrılık Olmasa
    Nurgül ve Şahin aynı dizide

BKM Mutfak'ın son dönemdeki başarılı oyuncularından Şahin Irmak, Kanal D için çekilecek Ayrılık Olmasa dizisinde Nurgül Yeşilçay'la birlikte başrolü paylaşacak.

Nurgül Yeşilçay, Kanal D’nin Diyarbakır’da çekilecek yeni dizisi ’Ayrılık Olmasa’da başrol oynamaya hazırlanıyor.

Yeşilçay’ın yeni dizisinin ilk bilgisini ünlü yapımcıArmağan Çağlayan twitter’dan duyurdu. Çağlayan, “Nurgül Yeşilçay, ocak ayından itibaren bir Güneydoğu dizisiyle Kanal D’de olacak’ bilgisini paylaştı. Çektiği filmlerle pek çok ödülün sahibi olan Sevilay Demirci’nin Ömür Atay ile beraber yapımcılığını üstlendiği dizide Erol Gedik, Settar Tanrıöğen veNur Sürer gibi ünlü isimler de rol alıyor. Yeşilçay dizide bir köylü kadınını canlandıracak.

Yeni dizi Ayrılık Olmasa Dizisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun - Ayrılık Olmasaydı

Hakan Altun - Ayrılık Olmasaydı

Bilmiyorum senden sonra bir daha sever miyim Hep hazanmış bana kalan bahara erer miyim Biraz düşen ardımızdan çok şeyler bıraktık biz Ne oldu da yok yere hasrete bağlandık biz [Nakarat] x 2 Biraz gam, biraz keder dert değil bu da geçer Her şeye katlanırdım ayrılık olmasaydı Diyorsun ki alışmalı zamanla unutursun Unutamam sende beni unutma ne olursun Belki bir bir yerlerde karşına çıkacağım O...
  2. Ayrılık Olmasaydı

Ayrılık Olmasaydı

Bilmiyorum senden sonra bir daha sever miyim Hep hazanmış bana kalan bahara erer miyim... Biraz düşün ardımızdan çok şeyler bıraktık biz Ne oldu da yok yere hasrete bağlandık biz.... Biraz gam, biraz keder dert değil bu da geçer Herşeye katlanırdım ayrılık olmasaydı◦◦◦ Diyorsun ki alışmalı zamanla unutursun Unutamam,sende beni unutma ne olursun... Belki bir bir yerlerde karşına...
  3. Karakol dizisi - Yeni dizi

Karakol dizisi - Yeni dizi

karakol dizisi karakol dizisi oyuncuları forum karakol dizisi, oyuncuları, ne zaman başlıyor, tanıtımı bu yazımızda arkadaşlar. Yeni bir dizi tanıtımı ile huzurlarınızdayız Melek'ler. Show tv de ekranlara gelecek olan bu dizinin başarılı bir oyuncu kadrosu var Melek'ler. Dizinin başrol oyuncusu "Elveda Rumeli" dizisinden tanıdığımız Alex yani Ertan Saban... Şimdi gelin...
  4. Ayrılık Olmasa Dizisi Kanal D

Ayrılık Olmasa Dizisi Kanal D

Arkadaşlar Kanal D de Nurgül Yeşilçayın yeni dizisi başlıyormuş. Ayrılık Olmasa Dizisi Nurgül ile kim oynuyordu merak ediyorum ve ayrıca dizi hakkında bilginiz var mı?
  5. Dizlerde sıvı birikmesi ödem olması

Dizlerde sıvı birikmesi ödem olması

dizde sıvı birikmesi nedenleri,dizde ödem olmasının nedenleri,diz hastalıkları,dizde sıvı birikmesinin tedavisi,dizde ödem ve tedavisi hakkında bilgiler Dizdeki su birikmesi yada ödem, tıp biliminde şişme ile karakterize olarak kullanılan genel bir terimdir. Şişmenin ortaya çıkması basit olarak uzun süreli olarak oturma, diyabet yada yüksek tansiyon gibi nedenler ile olmaktadır. Bu...

Sayfayı Paylaş