gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Dizi Ege Aşıkları Senaryosu Hakkında Bilgiler

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ege Aşıkları Dizi Konusu Ege Aşıkları konusu Ege Aşıkları dizisinin konusu

Sevgili melekler, Erler Film 28 yıl önce beyazperde için çektiği Alev Alev filmini televizyon dizisi olarak çekmeye karar verdi. Çekimlerine başlanan dizinin adı Ege Aşıkları olacak. Şimdi gelelim Ege Aşıkları dizi konusu ile ilgili bilgilere.. :)

Çekimlerine başlanan Ege Aşıkları dizisi Erler Film’in 28 yıl sonra beyazperde'den beyazcam'a aktarmaya karar verdiği 'Alev Alev'in dizi versiyonudur. Kısaca konusu;

Mevsimlik bir iştir bu. Murat, düğün parası için teklifi kabul eder ve işadamı Demirin (İlker İnanoğlu) yatında kaptanlığa başlar. Murat'ı çok beğenen Demirin kız kardeşi Ümran(Hande Soral), adeta başının belası olur genç kaptanın. Ümran, kafayı taktığı Muratı kendisiyle evlenmeye mecbur ederek amacına ulaşır. Evlilik haberi yıkar Alev'i Çünkü Murat'tan hamiledir.

Yeni Dizi Ege Aşıkları Senaryosu Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege Bölgesi Turizmi Hakkında Genel Bilgiler

Ege Bölgesi Turizmi Hakkında Genel Bilgiler

ege bölgesinin turizmi Ege Bölgesinin Turizmi Ege Bölgesinde Turizm Anadolu en güzel manzaralarını Ege kıyılarında sunar, dersek abartmış olmayız. Heredot'un deyimiyle "Dünyanın en güzel gökyüzüne ve en iyi iklimine sahip" Ege kıyıları boyunca körfezler ve yarımadalar, koylar ve plajlar peş peşe sıralanır. Asırlar boyu sayısız mitolojik olaylarla iç içe yaşamış bu bölgede, adım...
  2. Yeni Dizi Egeli Aşıklar Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Yeni Dizi Egeli Aşıklar Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Egeli Aşıklar oyuncu kadrosu Egeli Aşıklar oyuncularının isimleri Sevgili melekler, yazın gelmesiyle birlikte yazlık diziler de yavaş yavaş sezonu açmaya başladı. Bu yazımızda Egeli Aşıklar oyuncu kadrosu ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere. Dizinin başrol oyuncularından biri Arka Sokaklar dizisinde tanıdığımız İlker İnanoğlu :) 1984 yılında çekilen Alev Alev filminin dizi versiyonu...
  3. Yeni Dizi Kurt Kanunu Konusu Senaryosu

Yeni Dizi Kurt Kanunu Konusu Senaryosu

Kurt Kanunu Dizisinde Ne Anlatılıyor Kurt Kanununda Anlatılanlar Sevgili melekler, özel kanalların birbirinden iddialı yapımlarına karşı atağa geçen TRT1 yeni sezon için Kurt Kanunu dizisi ile ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. İddialı diziler arasına girecek gibi görünen Kurt Kanunu dizisi konusu ile ilgili bilgilerimiz şöyle... :) TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Kurt...
  4. Benim İçin Üzülme Dizisi Senaryosu Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

Benim İçin Üzülme Dizisi Senaryosu Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

benim için üzülme dizisi konusu benim için üzülme konusu Sevgili melekler yeni yayın döneminde atv ekranlarda yayınlanmaya başlayacak olan Mahsun Kırmızıgül'ün çektiği Benim İçin Üzülme dizisi oyuncu kadrosu hakkında sizleri daha önce bilgilendirmiştik. Bu konumuzda ize Benim İçin Üzülme dizisi konusu ile ilgil elimize geçen bilgileri paylaşıyoruz.. :) Yakında televizyon ekranlarında...
  5. Ege bölgesi yöresel yemekleri hakkında bilgi

Ege bölgesi yöresel yemekleri hakkında bilgi

Ege bölgesine ait yöresel yemekler hakkında bilgi almak istiyorum sizlerden...Yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş