gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Dizi Egeli Aşıklar Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Egeli Aşıklar oyuncu kadrosu Egeli Aşıklar oyuncularının isimleri
    Sevgili melekler, yazın gelmesiyle birlikte yazlık diziler de yavaş yavaş sezonu açmaya başladı. Bu yazımızda Egeli Aşıklar oyuncu kadrosu ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere. Dizinin başrol oyuncularından biri Arka Sokaklar dizisinde tanıdığımız İlker İnanoğlu :)

1984 yılında çekilen Alev Alev filminin dizi versiyonu çekilecek. Dizinin adı Egeli Aşıklar. Dizinin oyuncuları, İlker İnanoğlu, Rojda Demirer, Berk Oktay, Hande Soral.
    İlker İnanoğlu ile Hande Soral zengin bir ailenin çocukları, Berk Oktay yatlarda çalışan bir kaptanı, Rojda Demirer ise Berk Oktay'ın nişanlısı rolleriyle seyirci karşısına çıkacak.

Yeni Dizi Egeli Aşıklar Oyuncuları Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dizinin oyuncuları hakkında detay

Dizinin oyuncuları hakkında detay

çağatay ulusoy aşkı memnudaki rolü çağatay ulusoy hangi dizilerde oynadı un oynadığı diziler oynadığı diziler hangi liseden mezun Filmin güzelliği bir yana oyuncularının güzelliği diğer yana bence kadrosu baya bir sağlam ben dün ilk defa izledim ve gerçekten çok beğendim :) ( Emiri ) hahaha Biraz oyuncuları hakkında araştırma yaptım kısa kısa bılgıler .. Cansu Sedef Şahin (Doğum:14...
  2. Yeni dizi Annem Uyurken Oyuncu Kadrosu

Yeni dizi Annem Uyurken Oyuncu Kadrosu

Annem Uyurken Dizi Oyuncuları Annem Uyurken Dizisi Oyuncu Kadrosu Kış sezonunda beğeniyle izlediğimiz diziler sezon finaline girdi ve sezon finaline giren dizilerin yerine ise yeni sezon diziler geldi. Yeni diziler arasında usta oyuncu Hümeyra'nın da rol aldığı ve fragmanlarından ilgi gören Annem Uyurken dizi konusu ile bile şimdiden merak sardı Melek'lerim. Biz de Annem Uyurken dizi oyuncu...
  3. Egeli Aşıklar Dizisi Oyuncuları kimler bilen var mı

Egeli Aşıklar Dizisi Oyuncuları kimler bilen var mı

Merhaba arkadaşlar aranızda Egeli Aşıklar Dizisi Oyuncuları listesini bilen var mı ? Egeli Aşıklar Dizisi Oyuncuları kimler bilen varsa lütfen bana acil olarak Egeli Aşıklar Dizisinin oyuncu kadrosunu yazsın.
  4. Yeni Dizi Ege Aşıkları Senaryosu Hakkında Bilgiler

Yeni Dizi Ege Aşıkları Senaryosu Hakkında Bilgiler

Ege Aşıkları Dizi Konusu Ege Aşıkları konusu Ege Aşıkları dizisinin konusu Sevgili melekler, Erler Film 28 yıl önce beyazperde için çektiği Alev Alev filmini televizyon dizisi olarak çekmeye karar verdi. Çekimlerine başlanan dizinin adı Ege Aşıkları olacak. Şimdi gelelim Ege Aşıkları dizi konusu ile ilgili bilgilere.. :) Çekimlerine başlanan Ege Aşıkları dizisi Erler Film’in 28 yıl sonra...
  5. Yeni Dizi Karagül Oyuncu Kadrosu

Yeni Dizi Karagül Oyuncu Kadrosu

Bu konu; karagül dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, henüz çalışma aşamasında olan yeni dizi Karagül, Avşar Film tarafından çekilecek. Büyük bir hızla ön hazırlıkları yapılan dizi için Arşav Film'in sahibi Şükrü Avşar, dizi için Halfeti'de konaklar ve gül tarlası hazırladıklarını söyledi. Dizinin muhtemel oyuncu kadrosu hakkında şimdi ki bilgilerimiz ise...

Sayfayı Paylaş