gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni dizi Evlerden biri dizi hikayesi

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Evlerden Biri Dizisi Konusu Evlerden Biri Dizisi Ne Anlatıyor

Kış sezonu bitti sevilen dizilerde sezon finaline girdi diye bazıalrımız hüsrana uğramıştık ama kanalalr yazlık diziler ile bizleri şaşırttı ve sevindirdi. Stra Tv'nin Sudan Çıkmış Balıklar adlı dizi gibi bir çok kaliteli dizi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bunlardan biri de Evlerden Biri dizisi oldu Melek'lerim. Orhan Kemal'in eserlerinden biri olan Evlerden Biri dizi konusu neymiş, gelin onu da bu yazımızda öğrenelim Melek'ler.

Türk Edebiyatı’nın ölümsüz eserlerinden birisi daha televizyon dünyasına kazandırılıyor. Orhan Kemal'in eseri olan Evlerden Biri'nin ana konusu aşk olacak. Eski Türk filmlerinde olduğu gibi zengin çocuk fakir kız ya da tam tersi bir durumun ele alınması beklenilmekte. Evlerden birisi dizisi İstanbul’un Üsküdar semtinde çekilecek.

Farklı görüş ve fikir ayrılıklarının çözülmenin eşiğine getirdiği aileler ve muhteşem bir aşk hikayesi… Hayata bambaşka pencerelerden bakan, farklı kutuplardaki aileler ve mantığın duygularla savaşında ortaya çıkan inanılmaz tablo… Evlerden Biri, hayatın içinde sıkışmış evlerden sadece birine zoom yaparak, günümüzde milyonlarca evde yaşananlara da ayna tutmuş olacak.

Yeni dizi Evlerden biri dizi hikayesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halil Ergün Yeni Bir Diziyle Ekranlara Dönüyor!

Halil Ergün Yeni Bir Diziyle Ekranlara Dönüyor!

halil ergün, yeni proje, yeni dizi, 2011, hangi dizide, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, 5 yıl devam eden ''Yaprak Dökümü'' fenomeninden sonra yılbaşından beri inzivaya çekilen Halil Ergün yeni bir diziyle ekranlara dönüyor. Gold Film çatısı altında Faruk Turgut'un yapımcılığını üstlediği bir dramayla izleyici karşısına geçecek olan Ergün,dizide eşini kaybetmiş ve...
  2. Yeni Bir Dizi Daha:Kurşun Bilal

Yeni Bir Dizi Daha:Kurşun Bilal

kurşun bilal konusu yeni dizi, kurşun bilal, yeni sezon, yayına başlıyor, oyuncuları, konusu, 2011, ile ilgil bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yaz sezonunda boşalan ekranlara yeni bir dizi katılıyor: Kurşun Bilal.. Kurgusu ve senaryosuyla alışıldık dizilerden farklı olacağı belirtilen dizinin çekimleri, hafta sonu Şile'de başladı. Dizinin yönetmeni Hasan Yönetmen Karacadağ,...
  3. Nurgül Yeşilçay'dan Yeni Bir Dizi Projesi

Nurgül Yeşilçay'dan Yeni Bir Dizi Projesi

nurgül yeşilçay nurgül yeşilçay haberleri nurgül yeşilçay dizileri nurgül yeşilçay yeni dizisi 2011 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Ekranlarda en son Sensiz Olmaz dizisiyle boy gösteren güzel yıldız Nurgül Yeşilçay şu sıralar yeni bir dizi projesi için kolları sıvamış. Afacan oğlu ve ayrıldığı eşi Cem Özer 'le sık sık gündeme gelen Nurgül Yeşilçay yeni dizisi ile ilgili olarak...
  4. Vahide Gördüm den Yeni Bir Dizi Haberi....

Vahide Gördüm den Yeni Bir Dizi Haberi....

Vahide Gördüm Vahide Gördüm Yeni Dizi Vahide Gördüm Adını Feriha Koydum Dizisinden tedavi amaçlı ayrılmıştı biliyoruz ki...Adını Feriha Koydum Dizisinin Son bölümde oynayacağını söyleyen Vahide Gördüm şimdide yeni dizi için kolları sıvamış....Ona geçmiş olsun ve yeni dizide ki işinde başarılar diliyoruz.... Yeni Dizimde Dram Yok Vahide Gördüm, kanseri yendiğini söyleyip yeni projesini...
  5. Keremcem'den Yeni Bir Dizi "O Hayat Benim"

Keremcem'den Yeni Bir Dizi "O Hayat Benim"

keremcem yeni dizisi, o hayat benim dizisi, keremcem o hayat benim Sevgili melekler, şarkıcı Keremcem yeni bir dizi projesiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Merve Girgin'in yönetmenliğini üstlendiği dizide Keremcem'e Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Sinan Albayrak, Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimler eşlik ediyor. Dizi, Ocak sonu ya da Şubat başında Fox TV ekranında olacak.

Sayfayı Paylaş