gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Dizi "Hayat Yolunda" İlk Fragman İzle

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hayat yolunda dizi oyuncuları, hayat yolunda hangi kanalda, hayat yolunda fragman, hayat yolunda dizisi Kanal d ekranların da Ekim ayın da başlayacak iddialı bir dizi olan "Hayat Yolunda" güçlü oyuncu kadrosu ile daha başlamadan dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizinin şu sıralar ilk tanıtım fragmanı ekranlarda oynamaya başladı. Oldukça tanıdık simaları da fragmanı izlediğimde görebiliyoruz. Yeşilçamın unutulmaz jönü Ediz Hun, Mahidevran sultan Nur Fettanoğlu, Muhteşem Yüzyıl dizisinden tanıdğımız sarı Selim lakaplı Engin Öztürk ve daha birçok güçlü oyuncular aynı kadro da birleştiler.
    Merak edenler ve izleyemeyenler için dizinin ilk tanıtım fragmanını sizler için paylaşıyoruz.
    ediz-hun-hayat-yolunda.jpg

Yeni Dizi "Hayat Yolunda" İlk Fragman İzle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babam Sınıfta Kaldı Dizinin İlk Fragmanı

Babam Sınıfta Kaldı Dizinin İlk Fragmanı

babam sınıfta kaldı dizisi babam sınıfta kaldı fragman Sevgili melekler, Fox Tv ekranlarında Temmuz ayından itibaren yayınlanmaya başlayacak olan yeni komedi dizisi Babam Sınıfta Kaldı'nın ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Cem Davran, Halit Akçatepe, Defne Samyeli, Mesut Yar, Ani İpekkaya, Melis Tüzüngüç, Çağrı Çıtanak, Hatice Pınar Köklü'nün rol alacağı dizide bakalım bizleri neler...
  2. Bugünün Saraylısı Dizi Konusu ve İlk Fragman

Bugünün Saraylısı Dizi Konusu ve İlk Fragman

bugünün saraylısı dizi konusu, bugünün saraylısı hangi kanalda, bugünün saraylısı fragman Refik Halid Karay'ın romanından uyarlanan "Bugünün Saraylısı" çok yakın da ATV ekranların da başlıyor. Dizinin ilk fragmanı şu sıralar ekranlarda dönerken sizlere dizi konusu ve ilk fragmanı paylaşıyoruz. Yepyeni diziler ile yeni sezona merhaba diyen ATV kanalı izleyici ile iddialı dizileriyle...
  3. KARADAYI 78. BÖLÜM FRAGMANI İZLE -KARADAYI YENİ SEZON ÖZETİ

KARADAYI 78. BÖLÜM FRAGMANI İZLE -KARADAYI YENİ SEZON ÖZETİ

karadayı yeni sezon özeti,karadayı 78. bölüm fragmanı izle,karadayı 78. bölüm özeti,karadayı yeni bölümde neler olacak,karadayı dizisi 78. bölüm hakkında bilgiler [MEDIA] 1970’lerde Beyazıt’ta mutlu bir aile… Bir nişan günü her şey değişti… İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı… Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından…...
  4. Karadayı 79.cu Bölüm Yeni Fragman İzle

Karadayı 79.cu Bölüm Yeni Fragman İzle

karadayı son bölüm fragmanı, karadayı yeni bölüm fragmanı, karadayı son bölümde neler olacak, karadayı yeni bölüm fragmanı izle ATV ekranlarının sevilen dizisi karadayıda sular durulmak bilmiyor. Yer altı dünyasına artık adım adım yaklaşan Mahir, kendisini soranlar için lakabınıda"karadayı" olarak açıkladı ve böylelikle dizi ismi ile bu sezon Mahir'i ünlü bir kabadayı olan karadayı...
  5. Yeni Dizi "Hayat Yolunda" Kanal D Ekranlarında Çok Yakında!

Yeni Dizi "Hayat Yolunda" Kanal D Ekranlarında Çok Yakında!

yeni dizi hayat yolunda dizi oyuncuları, hayat yolunda hangi kanalda, hayat yolunda ne zaman başlıyor, hayat yolunda dizi oyuncuları, hayat yolunda dizi konusu Televizyon kanalları yeni sezona girmeleri ile birlikte arka arkaya yepyeni dizilerini seyirci ile buluşturmaya devam ediyor. Kanal d ekranların da çok yakın da Ekim ayın da başlayacak yeni dizilerden biri de "Hayat...

Sayfayı Paylaş