gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Dizi Karagül Oyuncu Kadrosu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; karagül dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, henüz çalışma aşamasında olan yeni dizi Karagül, Avşar Film tarafından çekilecek. Büyük bir hızla ön hazırlıkları yapılan dizi için Arşav Film'in sahibi Şükrü Avşar, dizi için Halfeti'de konaklar ve gül tarlası hazırladıklarını söyledi. Dizinin muhtemel oyuncu kadrosu hakkında şimdi ki bilgilerimiz ise şöyle..

Dizide Şebnem Bozoklu, Özlem Conker ve Yavuz Bingöl isimleri ilk sırqada geçiyor. Dizinin diğer oyuncuları ve detayları açıklama yapılır yapılmaz, sizlerle paylaşacağız...

Yeni Dizi Karagül Oyuncu Kadrosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte size Arabulucu Dizi Oyuncu Kadrosu isimleri

İşte size Arabulucu Dizi Oyuncu Kadrosu isimleri

Arabulucu Dizi Oyuncu Kadrosu Arabulucu Dizisi Oyuncuları Gün geçmiyor ki bir yeni dizi daha ekranlara merhaba demesin Melek'lerim. Her sezon kendini yenielyen diziler arasında, kimi başarıyı yakalıyor ve tıpkı Muhteşem Yüzyıl dizisi gibi ekranların fenomeni oluyor, kimi de başarıyı yakalayamıyor ve bir kaç bölüm sonrası final yapıyor. Biz de bu haberimizde başarılı olacağını umduğumuz...
  2. Yeni Dizi Annem Uyurken Kesinleşen Oyuncu Kadrosu

Yeni Dizi Annem Uyurken Kesinleşen Oyuncu Kadrosu

annem uyurken annem uyurken dizi Sevgili melekler, yaz sezonuna girmemizle birlikte birer ikişer sezon finali yapan dizilerin yerine yaz sezonu için yeni projeler ortaya koymaya başlandı bile. Bu dizilerden biri olan Annem Uyurken Kanal D ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Şimdi bu diziyle ilgili Annem Uyurken dizi oyuncu kadrosu bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz... :) Senaryosu...
  3. Yeni dizi Annem Uyurken Oyuncu Kadrosu

Yeni dizi Annem Uyurken Oyuncu Kadrosu

Annem Uyurken Dizi Oyuncuları Annem Uyurken Dizisi Oyuncu Kadrosu Kış sezonunda beğeniyle izlediğimiz diziler sezon finaline girdi ve sezon finaline giren dizilerin yerine ise yeni sezon diziler geldi. Yeni diziler arasında usta oyuncu Hümeyra'nın da rol aldığı ve fragmanlarından ilgi gören Annem Uyurken dizi konusu ile bile şimdiden merak sardı Melek'lerim. Biz de Annem Uyurken dizi oyuncu...
  4. "Ben Buralarda Yeniyim" Oyuncu Kadrosu

"Ben Buralarda Yeniyim" Oyuncu Kadrosu

ben buralarda yeniyim oyuncuları ben buralarda yeniyim dizisi ben buralarda yeniyim dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, en son İller Güçler dizisinin yapımcılığını üstlenen Limon Yapım yepyeni bir diziyle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. "Ben Buralarda Yeniyim" dizisiyle evlerimize konuk olacak başroldeki ünlü isim ise Nurgül Yeşilçay. Yönetmen koltuğunda Nurgül...
  5. Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Dizi Konusu-Oyuncu Kadrosu

Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Dizi Konusu-Oyuncu Kadrosu

Fox Tv de yaz sezonunda yayınlayacağı yeni dizisi Ömrüm Sessiz Bir Çığlık dizisinin hazırlıklarına başladı. İşte Fox Tv Ömrüm Sessiz Bir Çığlık dizisi oyuncuları ve dizinin konusu... ÖMRÜM SESSİZ BİR ÇIĞLIK OYUNCULARI KİMLER Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Ejder-Tolga Sarıtaş Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Nağme-Leyla Feray Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Güven Hokna Ömrüm Sessiz Bir Çığlık Fırat Tanış Ömrüm...

Sayfayı Paylaş