gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Dizi :Kuzey Güney

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kuzey güney yeni dizi kuzey ve güney yeni dizi yeni dizi, yeni sezon, kuzey güney, oyuncuları, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Yeni sezonda yayınlanacak dizi filmlerden biri de Kuzey Güney!..

Kanal D'de ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini 'Aşk ve Ceza'dizisinin yönetmenliğini yapan Mehmet Ada Öztekin yapacak.Yapım şirketi, Kanal D'e ekrana gelecek dizi için Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Bade İşçil ve Rıza Kocaoğlu ile el sıkıştı. Dizinin çekimlerine ağustos ayında İstanbul'a başlanacak. Senaryosunu Melek Gençoğlu ile Ece Yörenç'n yazacağı dizinin başrolündeki iki kardeşten Kuzey' Kıvanç Tatlıtuğ, Güney' de Buğra Gülsoy canlandıracak.

Merakla bekliyoruz..

Yeni Dizi :Kuzey Güney konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney Dizisi Fragmanı

Kuzey Güney Dizisi Fragmanı

Arkadaşlarım Kuzey Güney dizisi Eylül ayında gösterime girecek ama acaba bu dizinin fragmanı var mı ?
  2. Kuzey Güney dizi müziği sözleri

Kuzey Güney dizi müziği sözleri

Kuzey Güney dizi müziği sözleri arıyorum. Ben kuzey güney dizisinin fanatiklerindenim ve dizideki yani Kuzey Güney dizi müziği sözleri çok istiyorum lütfen benimle paylaşın kızlar
  3. Kuzey Güney Dizi Oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ Resimleri

Kuzey Güney Dizi Oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ Resimleri

Bu yazı kıvanç Tatlıtuğ resimlerine yer vermektedir. Mankenlikten oyunculuğa geçen Kıvanç Tatlıtuğ, mankenlikte gösterdiği başarıyı dizi setlerine taşımayı başardı. Geçen sezondan beri Kuzey Güney dizisinde Kuzey karakterini canlandıran Kıvanç, dizide asi,hırçın ve serseri ruhlu sportif bir genci canlandırıyor. Sanatçının birçok hayranı olduğunu biliyorum. Deniz mavisi gözleri ile genç...
  4. Kuzey Güney Dizisine Katılan Yeni İsim Kim ?

Kuzey Güney Dizisine Katılan Yeni İsim Kim ?

Bu konu; kuzey güney dizisi yeni oyuncusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ilgiyle izlenen Kuzey Güney dizisine 52. bölmden itibaren yeni bir oyuncu katılıyor. Bu isim ise hepimizin yakındna tanıdığı Şebnem Dönmez. Dönmez dizide pek te sevilmeyecekl bir karakteri canlandıracak. İşte detaylar.. Güzel oyuncu Şebnem Dönmez, Kuzey Güney dizisinin kadrosuna katıldı. 52....
  5. Kuzey Güney Dizisi Bitti...

Kuzey Güney Dizisi Bitti...

kuzey güney kuzey güney dizisi kuzey güney final Sevgili melekler, iki sezondur beğenilerek izlenen Kanal D'nin dizisi Kuzey Güney final yaptı. Perşembe günü son bölümüyle ekranlara gelen dizinin merakla beklenen finalinde nihayet Kuzey ve Cemre evlendi, Güney ise hapse girdi. Güney intihar etmeye hazırlanırken Kuzey yanına geldi ve kardeşini vazgeçirmeye çalıştı. Güney, intihar etmek değil...

Sayfayı Paylaş