gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Dizi ''Yalancı Bahar'' ın Çekimleri Başlıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yalanci bahar yeni dizi yalancı bahar dizisi yalancı yeni dizi yalancı bahar, yeni dizi, oyuncuları, konusu, ne zaman başlıyor, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

[​IMG][​IMG]

Sevgili melekler,
    Yeni sezon için hazırlanan diziler peşpeşe çekilmeye başlanıyor.

1 hafta sonra çekimlere başlanacak star tvnin yeni dizisi ''Yalancı Bahar''da ,Fahriye Evcen , Cansel Elçin ve Serkan Ercan başrolleri paylaşıyorlar.

"Yalancı Bahar"da Fahriye Evcen, geçmişte sevgilisiyle dolandırıcılık yapan güzel bir kadını oynayacak. Evcen kendisine çok aşık olan, gözü kara sevgilisine kazık atıp hapse düşmesini sağlayacak. Ardından da geçmişine sünger çekip Serkan Ercan ile evlenip yuva kuracak. Ancak Evcen’in bu mutlu aile saadeti hapisteki eski sevgilisinin özgürlüğüne kavuşmasıyla son bulacak. İntikam ateşiyle yanan eski sevgili, Evcen’in hayatını kabusa çevirecek. Çekimleri Bodrum’da başlayacak olan dizinin diğer oyuncuları arasında Ayda Aksel ve Cevdet Arıcılar gibi iki usta oyuncu da var. Saçını geçen günlerde kızıla boyatan Fahriye Evcen, dizide yeni imajıyla kamera karşısına geçecek.

Elçin canlandıracağı bu farklı karakterle ilgili olarak “Her oyuncu kariyerinde farklı karakterler oynamak ister. Bugüne kadar yer aldığım projelerin hepsinin yeri ayrıdır benim için. Bu yeni projede canlandıracağım rol de bugüne kadar hiç canlandırmadığım tarzda bir karakter olacağı için beni çok heyecanlandırıyor. Ayrıca duyulduğu andan itibaren fanlarımdan gelen destekse beni çok çok mutlu etti.” dedi.

Yeni dizilerle ekranlar yine şenlenecek gibi melekler.Bakalım bu sezon reyting sıralamasında ipi hangi dizi göğüsleyecek?..:D:D

Yeni Dizi ''Yalancı Bahar'' ın Çekimleri Başlıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar - Yalancı Bahar

Yaşar - Yalancı Bahar

Gönlümde arzu gözlerimde yaş Büyük yanılgı seninle aşk Yalan beni anlamadın Yalan bana inanmadın Bu bahar ah bu ne hal Denize baksak denizi görür müyüz Söyle kaf dağına mı çıksam Söyle bir ömür çile çeksem Ne yazar yar insafın kurusun Önce aşk yolunda bıraktın Sonra ellere mahkum ettin Ne yazar insafın kurusun Yalancı bahar yalancı bu hal İnancımı al yerlere çalınsın Söz & Müzik : Yaşar...
  2. Yeni Dizi kırmızı Eşarp Başlıyor

Yeni Dizi kırmızı Eşarp Başlıyor

seçkin özdemir kırmızı eşarp yeni dizi hürrem, sultan, sevgilisi, yeni dizi, kırmızı eşarp, ne zaman başlıyor, özge özpirinççi, seçkin özdemir Bakın diziyi paylaşıyorum melişler.. ‘Hürrem’in sevgilisi’ İnanır’ın rolünü aldı Kadir İnanır ile Türkan Şoray’ın başrolünü paylaştığı Türk sinemasının kült filmi “Selvi Boylum Al Yazmalım”ın dizi versiyonu “Kırmızı Eşarp”ın oyuncu kadrosu...
  3. ''Yalancı Bahar'' Dizisi Fragmanı

''Yalancı Bahar'' Dizisi Fragmanı

yalancı bahar, dizisi, fragmanı, videosu, tanıtımı, ile ilgili bilgiler burada melekler Başrollerini Fahriye Evcen ve Cansel Elçin'in başrollerini paylaştıkları ''Yalancı Bahar '' dizisinin fragmanı yayınlandı melekler :) İzleyelim; http://www.youtube.com/watch?v=Zc_6KsDlIQk Yalancı Bahar Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  4. ''Yalancı Bahar'' Dizisinin Yeni Fragmanı!

''Yalancı Bahar'' Dizisinin Yeni Fragmanı!

yalancı bahar, dizisi, ikinci fragmanı, yeni, videosu, tanıtımı, ile ilgili bilgiler burada melekler Yeni sezonda yayınlanacak olan ''Yalancı Bahar '' dizisinin yeni fragmanı yayınlandı melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=5kPdsVPVnaE Yalancı Bahar Dizisi İlk Fragmanı Burada
  5. Mardin'de yeni dizi: 'Adını Kalbime Yazdım'ın çekimleri başladı

Mardin'de yeni dizi: 'Adını Kalbime Yazdım'ın çekimleri başladı

Kadrosunda İpek Karapınar, Serhan Yavaş, Tolga Güleç, Erkam Aydar, Meltem Miraloğlu, Emel Göksu, Özge Korkmaz, Fatma Öney, Sertan Erkaçan, Aybike Turan, Kadir Turan, Pervin Ünalp ve Dine Altınok gibi oyuncuları bulunduran "Adını Kalbime Yazdım" dizisi Ekim ayında Show Tv'de başlıyor! Kan davasının gölgesinde bir aşk hikayesi Midyat – İstanbul hattında Bozbeyler ile Pehlivanlar...

Sayfayı Paylaş