gebe
  1. butterfly83

butterfly83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yeni dogacak bebegim icin fazla kullanılmamıs giysi

Konu, 'Melekler Yardımlaşma' kısmında butterfly83 tarafından paylaşıldı.

kullanılmamış msn adresleri kullanılmamış nickler hiç msn adresleri kullanılmayan giysiler SELAM melekler ekimde kızımı doguruyorum elinizde fazladan kullanmadıgınız kıslık giysi varsa paylasırmısınız
    hazırlık yapamadımda

Edit by **ÖzDo**

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Eylül 2008
  2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: yeni dogacak bebegim icin fazla kullanılmamıs giysi
    Msn adresi vermek sizin açınızdan pek uygun olmayabilir fakat PM yolu ile yardımlaşabilirsiniz... Şimdiden doğacak bebeğinize uzun ömürler dilerim... İnşallah ailenize ve vatanımıza hayırlı birer evlat olur...

Işık ve sevgi ile....

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım mesajı yazmış gitmiş. uğrarsan bana pm at.

yeni dogacak bebegim icin fazla kullanılmamıs giysi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Dogmuş Bebegin Günlüğü

Yeni Dogmuş Bebegin Günlüğü

1. gün Böylesi kötü bir başlangıç beklemiyordum. Oha hortumumu bile kesmişler! meme diye, süt diye birşey varmış. nerden nasıl bulunur bu ya? Hayattan daha 1. günden soğutacaklar beni. 2. gün Meme buldum ama bundan süt gelmiyor, emiyorum allah emiyorum, tık yok, süt başka yerde mi? neyse biraz daha emdim geldi, fazla abanınca meme sahibi kişilik bağırdı, ne bağrıyosun açım ben! çok yalnızım...
  2. yeni dogan bebeginize mutlaka hipotiroid taramasini yapin

yeni dogan bebeginize mutlaka hipotiroid taramasini yapin

yeni doğan hipotiroidi bebeklerde inleme acıbadem hastanesi yeni doğan bebekler yenidoğan hipotiroidi bebek inlemesi yenidogan bebeginize mutlaka hipotiroid taramasini mutlaka yapin Yenidoğan bebeklerde hipotiroid taramasını mutlaka yaptırın Tiroid bezinin salgıladığı T3 ve T4 hormonları, vücuttaki tüm metabolizmanın işleyişi, büyüme ve sinir sisteminin gelişimi gibi çok önemli...
  3. Giysileriniz için yaka süslemeleri

Giysileriniz için yaka süslemeleri

yaka süsleme yaka süslemeleri süsleri elbise süslemeleri elbise süsleme modelleri Hanımlar bluzlarınıza,penyelerinize,kazak ve elbiselerinize bir hava katmak isterseniz eğer size birkaç yaka süsleme modeli öneriyorum.Eskimiş giysilerinizede yapıp uygulayabilirsiniz.Giysilerinize hoş görünüm sağlayacaktır.
  4. ev için rahat giysiler.....

ev için rahat giysiler.....

evet evde rahat giyinmeyi seven melişler bunlar tam size göre umarım begenirsiniz???
  5. Dualarimiz Bade ve Bebegi icin :)

Dualarimiz Bade ve Bebegi icin :)

Arkadaslar yeni hamile olan Bade16 nickli arkadasimizin bebegiyle ilgili bir problemi var.Cumartesi günü doktorunda randevusu var.Hayirli haberler almasi icin birer tane Yasin-i Serif okuyalim..:)

Sayfayı Paylaş