gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Doğan Bebek için tebrik Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yeni doğan bebek mesajları bebek tebrik mesajları kutlama yeni dogan mesajlari Yeni Doğan Bebek için tebrik Mesajları,Yeni Doğan Bebek Kutlama mesajları,Yeni Doğan Bebeğe Kutlama Mesaj

Bir yakınınızın yeni doğmuş bebeği varsa ona telefonunuzdan yada sözlü olarak çok güzel mesajlar gönderebilirsiniz melekler. İşte onlardan bağzıları.

Allah, analı babalı büyütsün

Bebeğimize hoşgeldin diyor, sağlık ve mutluluk diliyoruz.

Bebeğimize hoşgeldin diyoruz.

Bebeğinizle beraber sağlık ve mutluluk dolu yıllar dileriz.

Yeni dünyalıya merhaba.

Yeni anne ve babaya mutluluklar dileriz..

Minik bebeğin yanaklarından ileriki günlerde öpebilmek dileğiyle

Kendine ve ufaklığa iyi bak.

Çok heyecanlıyım, ilk defa hala oluyorum:)))

Süper Baba çok yaşa

Süper anne en güzel bebek senin bebeğin

Amca oldum çok mutluyum size teşekkür ediyorum

Tebrikler, yeni doğan bebeğe altın alıp geliyorummm

Aramıza hoşgeldin miniğim...

Allah analı babalı büyütsün...

Yeni doğan bebeğinizi tebrik eder hepinize sağlık ve mutluluk dilerim.

Seni ne zamandır bekliyorduk. aramıza hoşgeldin bebek...

Aramıza hoşgeldin bebeğim...

Dünyaya merhaba de bebek

Mutlu huzurlu sağlıklı bir gelecek dileklerimizle, bebeğinizi ve anne babayı kutluyoruz

Oley dayı oldum harikasın kardeşim, süpersin enişte

Yeni Doğan Bebek için tebrik Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Doğan Bebekler İçin 9 Tavsiye

Yeni Doğan Bebekler İçin 9 Tavsiye

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Orhan Menetlioğlu, yeni doğan çocukların bakımı konusunda anneleri uyardı. Menetlioğlu 9 önemli hususa dikkat edilmesini istedi. Gaziantep Amerikan Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Orhan Menetlioğlu yeni anne olan bayanların 9 önemli hususa dikkat etmesi gerektiğini belirterek, bunlardan ilkini "Anneler, çocukların...
  2. yeni doğan bebekler için tavsiyeler!

yeni doğan bebekler için tavsiyeler!

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Orhan Menetlioğlu, yeni doğan çocukların bakımı konusunda anneleri uyardı. Menetlioğlu 9 önemli hususa dikkat edilmesini istedi. Gaziantep Amerikan Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Orhan Menetlioğlu yeni anne olan bayanların 9 önemli hususa dikkat etmesi gerektiğini belirterek, bunlardan ilkini "Anneler, çocukların...
  3. yeni doğan bebekler için elibise modeli

yeni doğan bebekler için elibise modeli

yeni doğmuş bebek yelekleri yeni doğan bebek örgüleri doğmuş örgüleri doğan yelekleri kıyafetleri
  4. Yeni Doğan Bebekler İçin Birbirinden Şirin Kıyafetler

Yeni Doğan Bebekler İçin Birbirinden Şirin Kıyafetler

Yeni Doğan Bebek Giysileri Bebek Kıyafetleri Yeni Doğan Sevgili melekler, herşeyin küçüğü sevilir lafı ne kadar doğru. :) Bebekler bile yaşları büyüdükçe ilk zamanlarda ki sevimliliklerini kaybediyorlar. Hayvan yavruları minikken çok sevimli oluyorlar. Kıyafetlerin de mini minileri alışverişte hep gözümüze çarpıyor. Benim en çok hoşuma gidense her ayrıntısı düşünülerek tasarlanmış bebek...
  5. Yenidoğan Bebekler İçin Tebrik Mesajları

Yenidoğan Bebekler İçin Tebrik Mesajları

yenidoğan bebek tebrik mesajları yenidoğan bebek tebrik sözleri Sevgili melekler, bir akrabınızın, yakınınızın ya da arkadaşınızın bir bebeği olduğunu öğrendiniz ve o anda yanında olma imkanınız yok. Hemen bir çiçekçiye sipariş verin ve tebrik kartına da aşağıda sizlerle paylaştığımız tebrik mesajlarından birini yazdırıp yollayın..:) Dünyaya Yeni Gelen Bebeğimize hoşgeldin diyor, sağlık...

Sayfayı Paylaş