gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

yeni doğmuş yavru papağan

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yavru papagan yavru papağan papağan resimleri bakımı

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yeni doğmuş yavru papağan

:) Pörtlek gözlü şey. Tüysüz hali de enteresan hani, yolunmuş gibi...

yeni doğmuş yavru papağan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni doğmuş kirpi yavruları

yeni doğmuş kirpi yavruları

kirpi yavruları kirpi yavrusu yavrusu ne yer bakımı yavru
  2. Papağan

Papağan

Alımlı ve düzgün konuşan kadın veya çocuğa, aşırı derecede mağrur ve zinaya düşkün erkeğe ya da yabancı bir kadına; Papağan bazen kadın ticareti yapan, yalancı ve zalim kimseye, Papağan filozofa ve onun çocuğuna da delalet eder.Rüyasında papağan gören bir erkek, gayet açık sözlü ve düzgün konuşan bir bayanla karşı karşıya gelir. Rüyada papağan görmek bir erkek,için güzel ve zeki bir kızla aşk...
  3. Yeni Doğmuş Bebeğin Günlüğü...

Yeni Doğmuş Bebeğin Günlüğü...

anne karnındaki bebeğin günlüğü bebek günlükleri 1. gün böylesi kötü bir başlangıç beklemiyordum.oha hortumumu bile kesmişler! meme diye, süt diye birsey varmış. nerden nasıl bulunur bu ya? hayattan daha 1. günden soğutacaklar beni. 2. gün meme buldum ama bundan süt gelmiyor, emiyorum Allah emiyorum, tık yok, süt başka yerde mi? neyse biraz daha emdim geldi, fazla abanınca meme sahibi...
  4. Kedilerin Doğum Sonrası Dönemi ve Yavru Kediler

Kedilerin Doğum Sonrası Dönemi ve Yavru Kediler

kedilerin dogumu kedilerin doğumu kedi doğumu kedi hakkında bilgi kedilerde doğum belirtileri Kedilerde Doğum Sonrası Dönem ve Yeni Doğan Yavrular Gebeliğinin 9 haftasından itibaren dişinin aktivitesi düşer ve doğumunu yapmBazı kedilerde rektal ısı düşebilir, iştah azalabilir veya kaybolur, fakat bazı dişiler doğum yapıncaya kadar ve hatta doğumun sonuna kadar yemek yiyebilirlerak için sakin...
  5. yeni doğmuş bebeğin günlüğü

yeni doğmuş bebeğin günlüğü

1. gün: Böylesi kötü bir baslangıç beklemiyordum. Oha! Hortumumu bile kesmişler! Meme diye, süt diye bir şey varmış. Nerden nasıl bulunur bu ya? Hayattan daha 1. günden soğutacaklar beni. 2. gün: Meme buldum ama bundan süt gelmiyor, emiyorum Allah emiyorum, tık yok, süt başka yerde mi? Neyse biraz daha emdim geldi, fazla abanınca meme sahibi kişilik bağırdı. Ne bağırıyosun? Açım ben! Çok...

Sayfayı Paylaş