gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Elbiseler..

Konu, 'Moda Güncel' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Melişlerim yeni yazlık elbiseler çok güzeller.Umarım sizde beğenirsiniz..Buyurun..:) [​IMG] [​IMG]

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Kapalı olmasam giyebilirdim canım emeğine sağlık çok güzeller

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler....

4. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [/QUOTE]
    eline sağlık balım:humble:

Yeni Elbiseler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni gece elbiselerimizi görmek istermisiniz..

yeni gece elbiselerimizi görmek istermisiniz..

Birbirinden şık ve hoş dizayn edilmiş yepyeni gece elbise modelleri siz melekler için tarafımdan özel seçilerek getirilmiştir :) İŞTE MODELLER
  2. Yeni Moda Akımı Çanta Elbiseler

Yeni Moda Akımı Çanta Elbiseler

Bazen kadınların en bütük sıkıntısı çanta taşımaktır. Bunu gören bir tasarımcılar dev ceplere sahip klasik ve spor kıyafetler tasarlamış. Çok kullanışlı gibi görünmese de farklı ve tasarım olmuş ben pek beğenmedim açıkcası ama bakalım sizler beğenicekmisiniz...
  3. Yeni yeni abiye elbiseler..

Yeni yeni abiye elbiseler..

Of kızlar kış gelsede biz bu abiye elbiselerden vazgeçemiyoruz:D genelde yazın giyiliyor abiyeler ama sizlerle paylaşayım istedim yaza hazırlık yani aynılarından bulamassanız diktirip yazın düğünlerinde yada özel gecelerizde kullanabilirsiniz:)...
  4. Yakası boğazlı yeni elbisem

Yakası boğazlı yeni elbisem

Son dönemlerde ki alışveriş faslımı sizlerle yoğunluğumdan ötürü paylaşamıyordum :D:D Ama bu çok çok beğendiğim ve bana da çok yakıştığını düşündüğüm bu elbisemi sizlerle paylaşayım istedim :D:D Elbise oldukça sade ama apayrı bir havası var giyince :) Üstü dar boğazlı badi tarzı, eteği ise asimetrik kesim, kendinden oluşan bir kemeri var, o kemerinde hafif kenarında yine kendinden oluşan bir...
  5. Yeni nikah elbiseleri

Yeni nikah elbiseleri

nikah elbiseleri modelleri trendleri en güzel nikah elbisesi modelleri burada arkadaşlar. Nikah işlemleriniz için gerekli herşey tamam, peki ya nikah günü ne giyeceğinize karar verdiniz mi? O halde biz size nikah öncesi heyecanınızı azaltması ve o telaşenizin bir nebzede olsa azalması için bu konuda yardımcı olalım ve nikah elbiseleri önerilerinde bulunalım Melek'ler:) İlgili arkadaşlar,...

Sayfayı Paylaş