Yeni Emlak Kralı "Kenan İmirzalıoğlu"

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

kenan imirzalıoğlu haberleri, kenan imirzalıoğlu resimleri, kenan imirzalıoğlunun mal varlığı
    ATV ekranlarının reyting rekoru kıran sevilen dizisi Karadayı'nın Mahir Kara karakterini canlandıran Kenan İmirzalıoğlu yaptığı emlak yatırımları sayesinde adı bugünler de emlak kralı olarak anılmaya başlandı.
    Haber ile ilgili detay bilgiler ise şöyle;
    kenan imirzalioglu.jpg

Yeni Emlak Kralı "Kenan İmirzalıoğlu" konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kenan İmirzalıoğlu Resimleri

kenan imirzalıoğlu kenan imirzalıoğlu resimleri takım elbiseleri imirzalioglu ezel ezel Bilmeyenin kalmadığını sanıyorum, ama yine de tekrar etmekte fayda buluyorum. Kızlar bu adam çok yakışıklı, bayılıyorum yaa. Duruşa bak bi... Gözlere bak yaa :D Resmen bu konuyu açarken Leyla'ya bağlamış durumdayım :D Heytt bee böyle mi yakışır insana takım elbise... Maşallah maşşallahhhh :D...
  2. Kenan İmirzalıoğlu Yeni Dizisinde Kiminle Oynayacak biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba aranız da Kenan İmirzalıoğlu Yeni Dizisinde Kiminle Oynayacak bilen var mı? Merak ettim Kenan İmirzalıoğlu Yeni Dizisinde Kiminle Oynayacak biliyorsanız yazın.
  3. Kenan İmirzalıoğlu Yeni Resimleri

Bu yazı Kenan İmirzalıoğlu Hakkında resimler ile ilgili bilgilere yermektedir. Kenan İmirzaoğlu oldum olası benim karizmatik ve çok yakışıklı bulduğum sanatçılar arasında ilk sırayı alıyor:D:D Kenan'ın oynadığı hiçbir diziyi ve sinema filmni kaçırmam. Her filmin ve dizinin altından alnının akı ile çıkan Kenan, ATV ekranlarında şu sıralar oynayan son dizisi Karadayı ile beğeni topluyor....
  4. Kenan İmirzalıoğlu İspanya'ya Uçtu!

kenan imirzalıoğlu kenan imirzalıoğlu haberleri Sevgili melekler, İstanbul Emniyetinin Narkotik Operasyonu kapsamında gözaltına alınna ünlü isimlerinden birisi olan oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, serbest kalır kalmaz kendini İspanya'ya attı. Havaalanında kendisini görüntüleyen gazetecilerle de bayramlaşan İmirzalıoğlu, "Müsaade edin arkadaşlar, görüntünüzü aldınız, daha ne yapacağız?...
  5. Kenan İmirzalıoğlu Yarışma Sunucusu!

kenan imirzalıoğlu haberleri, kenan ışık haberleri, kim milyoner olmak ister sunucusu Sevgili melekler, bu hafta Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını iki ünlü oyuncu, Kenan İmirzalıoğlu ve Mehmet Aslantuğ sunacak. Karadayı dizisinde Mahir Kara’yı oynayan Kenan İmirzalıoğlu ve son olarak Ben Onu Çok Sevdim dizisiyle karşımıza çıkan Mehmet Aslantuğ bu hafta yarışmayı sunan isimler olacaklar....

Sayfayı Paylaş