gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Ev Döşeyecek Meleklerim Bu Resimlere Bakmadan Mobilyanızı Almayın

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

güzel mobilyalar yeni mobilya modelleri 2012 mobilya trendleri

Meleklerim bu şık mobilya çeşitleri içinde bir tur atmadan sakin evinizi dekore etmeyin ..
    Şu yeni mobilya modelleri ne kadar hoş bakarmisiniz ne kadar güzeller, cok zarif, cok lüks durmuyorlar mi?!!!
    Ben bayildim valla.....

Son düzenleme: 3 Eylül 2012
  2. melekbostancii

melekbostancii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bunlar teşekkür ederim en alttakini çok sevdim. : ))

smiley bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bencede cok güzeller...aaah keske bedava olsada alsak hepsini:cry:

Yeni Ev Döşeyecek Meleklerim Bu Resimlere Bakmadan Mobilyanızı Almayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rengine bakmadan et satın almayın!

Rengine bakmadan et satın almayın!

Veteriner hekim Feyza Asri, et satın alırken rengine dikkat edilmesi gerektiğini söyledi: "Etin tazeliğini rengi gösterir. Sığır eti; parlak kırmızıdır. Genç dana eti grimsi pembe, yaşlı dana eti koyu pembedir. Kuzu etinin rengi, açık pembeden koyu pembeye değişir. Çürümüş, renk değiştirmiş ve kokan etler satın alınmamalıdır
  2. Melekler Okumadan Perde Almayın

Melekler Okumadan Perde Almayın

Evlerimizin belki de en önemli detaylarından biri de perde ve tüllerdir. Danteller, tualler, taftalar, kadifeler, ipekler, ketenler, camlarımızı güzel göstermekten öte mahremiyetimizi korumamızı sağlar. Temiz ve güzel döşenmiş ev kişinin mutluluğunu ve evde zaman geçirme isteğini artırır. Yaptıracağımız tül ve perdeler odamızdaki diğer dekorasyon ile doğru orantılı olmalıdır. Spor...
  3. Ev süpürmeyi hafife almayın!

Ev süpürmeyi hafife almayın!

rüyada yol süpürmek rüyada evin önünü süpürmek ev temizlemek ev evi Ev kadınlarının işi gücü bitmez bunu zaten tüm kadınları çok iyi bilir. Günlük yaptığımız basit bir süpürme işi gibi görünen temizlik olayını ele alalım.Hiç düşündünüzmü günlük yaptığımız süpürme olayında bile araştırmalara göre ne gibi sonuçlar çıkabiliyormuş .Araştırma İngiltere de yapılmış ve ortaya çok ilginç sonuçlar...
  4. bu evi çok beğendim meleklerim

bu evi çok beğendim meleklerim

modern evler Ev dekorasyon örnekleri Bu evin mimari yapısı, mutfağı, yatak odası kısacası her ayrıntısı beni kendine çekti. GErçekten çok zevkli döşenmiş, güzel bir ev dekorasyon örneği olmuş. imari yapısıda bir harika. bizde u evi gelin birlikte inceleyelim ve fikir sahibi olalım:)
  5. Bu ürünleri sakın almayın!

Bu ürünleri sakın almayın!

bu konu;kozmetiklerin zararları,tehlikeli olan kozmetikler hakkında bilgiler vermektedir Kadınların vazgeçilmezidir,kozmetikler..Cilt bakım kremleri,losyonlar,cilt temizleme ürünleri,ıslak mendiller her kadının makyaj çantasında bulunan kozmetiklerdir.Peki hanımlar bu makyaj malzemelerinin tehlike saçtığını söylesek ,bakım ürünlerinden vazgeçermiydiniz? Sağlık Bakanlığının hayata...

Sayfayı Paylaş