gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Evanescence Albümü Sonbaharda Çıkıyor

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

Yeni Evanescence Albümü Sonbaharda Çıkıyor

Evanescence, 3. stüdyo albümleri için Grammy ödüllü yapımcı Steve Lillywhite ile stüdyoya girdiklerini açıkladı.
    2010 sonbaharında piyasaya sürülmesi beklenilen yeni albümün oluşum süreciyle ilgili çok heyecanlı olduğunu söyleyen Amy Lee, grubun hayranlarını birçok sürprizin beklediğini belirtti. Dünya çapında 20 milyonun üzerinde albümü satılmış olan grup, debut albümleri “Fallen” ile 2 Grammy ödülünün de sahibi olmuştu.
    İkinci albümleri “The Open Door” ile ise Grammy adaylığı elde etmişlerdi. ‘Bring Me To Life’, ‘My Immortal’, ‘Going Under’ ve ‘Call Me When You’re Sober’ hit’leri ile milyonlarca dinleyiciye seslenmiş olan grubun bu yeni çalışması merakla bekleniyor...

Yeni Evanescence Albümü Sonbaharda Çıkıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evanescence

Evanescence

Amerikalı Alternative Rock grubu. 1998 yılında Arkansas da vokalist Amy Lynn Lee ve gitarist Ben Moody tarafından kuruldu. Sınırlı sayıda basılan iki albümden sonra 2003 yılında ilk albümleri olarak sayılabilecek "Fallen" isimli albüm yayımladılar. Fallen albümü ile büyük bir çıkış yakalayıp birçok ödül kazandılar. Kasım 2004 yılında Wind-Up şirketi tarafından Evanescence grubunun...
  2. Yeni Albüm

Yeni Albüm

Yeni albüm çok etkili olacağa benziyor :piha::dil:
  3. Eski Eurovision Temsilcimizin İlk Albümü Çıkıyor...

Eski Eurovision Temsilcimizin İlk Albümü Çıkıyor...

Eski Eurovision Temsilcimiz Eski Eurovision Temsilcimiz Pınar Ayhan Eski Eurovision temsilcimizden yeni albüm...2000 yılında ülkemizi temsil eden Pınar Ayhan yeni albümüyle yeniden karşımıza cıkıyor....İşte burada da şimdiye kadar bizi temsil eden şarkıcılarımız... Eski Eurovision Temsilcimizin İlk Albümü Çıkıyor 2000 yılında 'Yorgunum Anla' adlı şarkıyla Eurovision'da Türkiye'yi...
  4. yeni kürtaj yasası çıkıyor

yeni kürtaj yasası çıkıyor

kürtaj yasal süre kürtaj ne zaman yapılır Selam kızlar; Haberlerde izlediğim üzere yeni bir kürtaj yasası çıkıcakmış öngörü olarak 2.5 aylık olan yasal süre 4 haftaya düşücekmiş ben kürtaja karşı biriyim ama bu sürenin inmesi sonunda el altından yapılan kürtaj sayıları artıcak ve ölümler olucak diye düşünüyorum siz ne düsünüyorsunuz?
  5. Müslüm Gürses'in 2013 Yeni Albümü Veda Yakında Çıkıyor!

Müslüm Gürses'in 2013 Yeni Albümü Veda Yakında Çıkıyor!

Bu konu Müslüm Gürses'in yeni albümü hakkın da bilgilere yer vermektedir. Bir süre önce kaybettiğimiz arabeks dünyasının Müslüm Baba lakaplı Müslüm Gürses'in yepyeni albümü "Veda" 15 Nisan 2013 tarihinden itibaren müzik marketler de yerini alacak. Müslüm Gürses'in yeni albümü ile ilgili detay bilgilere geçiyorum. Müslüm Gürses'in isteği üzerine albüm 15 Nisan 2013'te...

Sayfayı Paylaş