gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Yeni Evli Dekorasyonu

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Yeni Sezon Yeni Evli Dekorasyonları Farklı Yeni Evli Dekorasyonları Değişik Yeni Evli Dekorasyonu

Yeni evliler ev dekorasyonlarına gereğinden fazla önem vermektedirler. Yeni evliler ev dekorasyonlarında yatak odası başta olmak üzere yemek odası, salon ya da oturma odası dekorasyonlarına oldukça önem vermektedirler. Yatak odası dekorasyonlarında romantik bir ortam arayan yeni evliler salon ya da yemek odası dekorasyonlarında hem misafirlerini ağırlayacak modern görünümlü bir ortam yaratırken; banyo dekorasyonlarında kullanışlı ve loş ışıklandırması ile son derece keyif verici bir dekorasyon ile sizi tamamlayabilir.
    Yeni evliler için en çok önerilen renkler arasında kırmızı ve kızıl tonları yer almaktadır. Bu renge ev dekorasyonlarınızda mutlaka yer vermeniz gerektiği sizlere önerilen bir gerçektir. Bu renkler aşkın rengi olarak sizin romantizminizi dinç tutacaktır. Bu renk aydınlatma ürünleri, aksesuarlar, yatak çarşafları sizin aşkınızı taze tutacaktır. Aşağıya koymuş olduğum yeni evli dekorasyonu örnek görsellerine göz atmaya ne dersiniz?

banyo-dekorasyonu.jpg beyaz- oturma odası dekorasyonu.jpg dekorasyonda çerçeveler.jpg yatak-odası- dekorasyonu.jpg yemek odası dekorasyonu.jpg yeni evliler için dekorasyon_fikirleri.jpg yeni_evlilere_dekorasyon_önerileri_.jpg yeni-evli-ev dekorasyonu.jpg yeni-evlilere-dekorasyon-fikirleri örnekleri.jpg

Yeni Evli Dekorasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evli çiftlere özel dekorasyon stilleri

Evli çiftlere özel dekorasyon stilleri

modern döşenmiş evler Çok farklı olsanız da eşinizle stilinizi nasıl birleştirirsiniz? İşte sizin için 3 adımda yapmanız gerekenleri derledik Dekor Krizi-1: Spor fanatiği ve sanat delisi • Eşiniz: Tam bir Galatasaray hastası. Bir dolabı dolduracak kadr çok forması ve GS aksesuarı var. Her ne kadar seyahatlerinizde aldığınız ufak tefek sanat eserlerine saygısı olsa da yeni tablonuza...
  2. Yeni evli bir çift

Yeni evli bir çift

evli çifte güzel sözler yeni evli çifte güzel sözler Bu güzel ve espirili yazıyo okuyunca gülmekten kırıldım ve duygulandım da.Ah biz kadınlar.Yokmu bizim şu yargısız infaz yapmamız.Bir tek erkeklere yapmıyoruz hem cinslerimize de yapıyoruz.İşte aşşağıda ki güzel yazı da bunun bir belgesi.Buyrun okuyun bence sizde benim gibi çok beğeneceksiniz...:):) Genç çift yeni evlerine...
  3. Yeni Evlilerin Korkulu Rüyası

Yeni Evlilerin Korkulu Rüyası

Cinsel Efsaneler Yeni Evlilerin Hayatını Karartıyor Yanlış inanışlar yeni evli çiftlerin hayatını kabusa çevirebiliyor. Kadınlar en çok acı çekme korkusu yaşarken erkeklerde en çok karşılaşılan yanlış inanış ise her an cinselliğe hazır ve cinsellikte başarılı olma gerekliliği. Yeni evlenenlerin bilgisizlik ya da yanlış bilgilenme nedeniyle cinsel ve ruhsal problem yaşadıklarını vurgulayan...
  4. hamilemiyim  çok yeni evliyim  :)

hamilemiyim çok yeni evliyim :)

Merhaba ilk kez yazıyorum kimse ile paylaşamadım aslında 17 agustosta son adetim 22 agustosta evlendim ve 25 ine tamamen ilişkiye girdik ve son bir kaç gündür iştah açılması duygusal anlamda değişiklik yorgunluk ve uyku halim adetime 7 gün var sizce 20 günlük evli biri hamile olabilir mi ? test yapmalıyım eczaneden alıp sonuç verir mi adete 7 gün kala çok merak ediyorum ve bu...
  5. Yeni Evlenecek Çiftler İçin Dekorasyon Fikirleri

Yeni Evlenecek Çiftler İçin Dekorasyon Fikirleri

Yeni bir ev kurmak zor iştir. Dekorasyon konusunda bir fikri olmayan ve eşya seçmeyi bilmeyen kişiler için bu iş daha zorlu bir hale gelir. Dekorasyonda en farklı tarzları bir araya getirmeyi başaran çiftler arasında yer alıyorsanız yeni evli çiftler için tavsiye edeceğim kurallara göz atmanızda fayda vardır. Yeni evlilerin dekorasyon tercihleri arasında bulunan modern, klasik ya da lüks...

Sayfayı Paylaş