gebe
  1. bilge çelik

bilge çelik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Yeni evlilerde aile kuralları nasıl olmalı

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında bilge çelik tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba; Yeni evlilerde aile kuralları sizce nasıl olmalı ?

Yeni evlilerde aile kuralları nasıl olmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Evlilerin Korkulu Rüyası

Yeni Evlilerin Korkulu Rüyası

Cinsel Efsaneler Yeni Evlilerin Hayatını Karartıyor Yanlış inanışlar yeni evli çiftlerin hayatını kabusa çevirebiliyor. Kadınlar en çok acı çekme korkusu yaşarken erkeklerde en çok karşılaşılan yanlış inanış ise her an cinselliğe hazır ve cinsellikte başarılı olma gerekliliği. Yeni evlenenlerin bilgisizlik ya da yanlış bilgilenme nedeniyle cinsel ve ruhsal problem yaşadıklarını vurgulayan...
  2. Yeni doğmuş bebeğin banyosu nasıl olmalıdır

Yeni doğmuş bebeğin banyosu nasıl olmalıdır

Yeni Doğan Bebeğin Yıkanması Bebek Nasıl Banyo Yaptırılır, Bebek nasıl yıkanır, Bebeğin temizliği Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda yeni anne olmuş Melek'lerimize ve anne adayı olan tüm misafirlerimize yeni doğmuş bebeğin banyosu hakkında bilgiler sunuyor ve bebek nasıl yıkanmalı diyen tüm arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Bebeğinizin yıkanması gerek bebeğinizin...
  3. Yeni Doğan Bebek Bezi nasıl olmalı

Yeni Doğan Bebek Bezi nasıl olmalı

Yeni Doğan Bebek Bezi Kaç Numara Olur Yeni Doğan Bebeğe Bebek Bezi Bebek bakımı konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve bu yazımızda yeni doğan bebek bezi kaç numara olmalı diyen arkadaşlarımız için, yeni doğan bebeğe bebek bezi hakkında bilgiler aktarıyoruz Melek'ler. Anneler genelde hamilelik döneminde doğacak bebekleri için yeni doğan bebek bezi yani 1 numaralı bezden alıp stok...
  4. Yeni Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Yeni Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

En Yeni Ev Dekorasyonları Modern Ev Dekorasyonları Farklı Ev Dekorasyonları Ev dekorasyonlarınızda yenilik arayışı içerisinde iseniz öncelikle evinizde zevkinize uygun bir oda dekorasyonu nasıl olur onu aklınıza getirin. Klasik mi yoksa modern görünümlü bir ev dekorasyonu mu istiyorsunuz? Hangi dekorasyon modelini tercih edecekseniz o tarz koltuk takımı ya da köşe oturma grubu...
  5. hamilemiyim  çok yeni evliyim  :)

hamilemiyim çok yeni evliyim :)

Merhaba ilk kez yazıyorum kimse ile paylaşamadım aslında 17 agustosta son adetim 22 agustosta evlendim ve 25 ine tamamen ilişkiye girdik ve son bir kaç gündür iştah açılması duygusal anlamda değişiklik yorgunluk ve uyku halim adetime 7 gün var sizce 20 günlük evli biri hamile olabilir mi ? test yapmalıyım eczaneden alıp sonuç verir mi adete 7 gün kala çok merak ediyorum ve bu...

Sayfayı Paylaş