gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeni facebook hesap dondurma hesap nasıl donduruluyor kızlar bilen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yeni facebook hesabımı dondurmak istiyorum 2011 hesap dondurma ve kapama olayını tam olarak nasıl yapıyoruz. Tamamen kapanıyor mu silini yor mu ? Yoksa işlem geçici süre için mi yapılıyor.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yeni facebook hesap dondurma hesap nasıl donduruluyor kızlar bilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

Kızlar facebookun yeni arayüzünde hesap dondurma istiyorum bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum bilgi verirseniz sevinirim.
  2. Kızlar Hamilelikte kilo alım hesabı nasıl yapılıyor bilen var mı

Kızlar Hamilelikte kilo alım hesabı nasıl yapılıyor bilen var mı

Kızlar 8 aylık hamileyim ve ben hamiş kalmadan önce 49 kilo idim. Bu hamilelikteki kilo alma şeysi nasıl yapılıyor ki misal ben şimdi toplamda 17 kilo almışım kızlar düşününsene onnnyedi kilooo peki şunu merak ediyorum. Toplamda kaç ile kaç kilo arasında kilo alınıyor. Bunun bir hesap cetveli vs varmı hani boya ve eskiloya göre orantısını arıyorum. Cevap verirseniz sevinirim.
  3. facebook hesabınız var mı ?

facebook hesabınız var mı ?

evet canlarr bakalım kimlerin facebook hesabıı varmış :ehi:
  4. Yeni Facebookda Hesap Dondurma Nasıl Yapılır Buyrun Öğrenelim

Yeni Facebookda Hesap Dondurma Nasıl Yapılır Buyrun Öğrenelim

2012 Facebook Hesap Dondurma Facebookda Hesap Dondurma Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili melek'ler, dün ki yazımızda Dondurulmuş Facebook hesabı nasıl açılır diye sizler ile bilgi paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise yeni Facebook hesap dondurma nasıl yapılır diye bilgiler aktarıyor ve 2012 Facebook hesap dondurma konusunda bilgi sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet...
  5. Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook’un elindeki kullanıcıları kaybetmeden yeniliklerle hayatımıza girmesi yeni kullanıcıların ilgisini çekiyor ve Facebook’tan kurtulmak o kadar da kolay değil. Ancak Facebook kullanmayı biliyorsanız, bu işlem sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Facebook kullanıcılarına geçici bir süreliğine Facebook hesaplarını dondurma seçeneği vermektedir. Hem de bu seçenek bütün kişisel...

Sayfayı Paylaş