gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Yeni Facebook'u ilk siz görün

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Popüler sosyal ağ sitesi Facebook'un her yeni uygulamada karışan arayüzü yenilendi. Yeni Facebook tasarımını görmek için gerekli yöntemi burada açıklıyoruz. Facebook, arayüzünü yenileyerek çok daha kullanışlı ve kişiselleştirilebilir bir hale getirdi. Hem giriş sayfasında hem de profil sayfasında büyük farklılıklar gösteren yeni tasarımda giriş ekranı iki sütuna ayrılmış. Sol tarafta kişileriniz hakkında yeni haberler yer alırken, sağ bölmede ise gelen talepler, durum güncellemeleri ve sık kullanılanlar menüsü yer alıyor.

Profil Sayfası da Yenilendi

Aynı şekilde sadeleştirilmiş olan profil sayfasındaki en önemli özellik, uygulamaların kaldırılmış olması. Dilerseniz üstteki bölüme yeni bir uygulama sekmesi ekleyerek daha düzenli bir şekilde takip sağlayabiliyorsunuz.

haber7.com

Yeni Facebook'u ilk siz görün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni hayata İlk adım

Yeni hayata İlk adım

Aslında evliliğin ilk zamanları hayata ilk başaldığımız zamanlardan pek farklı değildir. Hiç yaşamadığımız bir hayat, yeni ev, yeni alışkanlıklar. Zor olduğu kadar da eğlencelidir. Bu yeniliklere adapte olmakta zorluk çekebilirsiniz. Belkide bu adaptasyonu sağlayacak en önemli duygumuz sevgimiz olacaktır. Her açıdan yenliklere alışmak zordur.Yenlikleri kabullenebilmemiz için onu sevmemiz ya...
  2. Yeni Üyenin İlk Gecesi

Yeni Üyenin İlk Gecesi

uyumaya calısırken -karma1 karma2 karma3 karma4 -napıosun oglum sen? -uyku tutmadı karma sayıyorum kabuslarındaki cümleler... -abi aradım yemin ederim aradım!! -banlama banlama daha yeniyim -başlıgın altında öylesine karma istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi? -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere açtım -reklam yoktu...
  3. Hangi Sporlar Size Göre?

Hangi Sporlar Size Göre?

Birçok spor salonunda verilen derslerden biri mutlaka size göre! Cycle: Özel olarak tasarlanmış bisikletlerle hem eğlenecek hem de kardiyovasküler ve fiziksel kondisyonunuzu geliştireceksiniz. SCHWIN marka bisikletlerin kullanıldığı kardio-vasküler ve yağ yakma bazlı dersler, aynı zamanda alt grup kaslarınızın da daha sıkı ve kuvvetli olmasını sağlayacaktır Body Pump: Tüm vücut kaslarını...
  4. yeni üyenin ilk gecesi

yeni üyenin ilk gecesi

uyumaya calısırken -karma1 karma2 karma3 karma4 -napıosun oglum sen? -uyku tutmadı karma sayıyorum kabuslarındaki cümleler... -abi aradım yemin ederim aradım!! -banlama banlama daha yeniyim -başlıgın altında öylesine rep istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi? -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere açtım -reklam yoktu...
  5. Yetenek Sizsiniz Yeni Üyesi Eser'den İlk Espri!

Yetenek Sizsiniz Yeni Üyesi Eser'den İlk Espri!

yetenek sizsiniz jüri üyesi yetenek sizsiniz eser yenenler eser yenenler Sevgili melekler, geçtiğimiz gün verdiğimiz haberde de belirttiğimiz gibi Eser Yenenler Yetenek Sizsiniz yarışmasının yeni jüri üyesi. Sergen Yalçın yerine yeni sezonda jüri üyesi olarak izleyeceğimiz Eser Yeneler geçtiğimiz gün magazin muhabirlerine Etiler'de yakalandı. Yenenler, ‘3+1’ programını birlikte sunduğu...

Sayfayı Paylaş