gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeni fb transferi pierre webo hakkında bilgi varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fbliyim ama şu yeni transfer hakkında birşey bilmiyorum, eşime soruyorum anlatmıyor, kıskanıyor herhalde :D Pierre Webo hakkında bilgi verebilirmisiniz lütfen..?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Transfer sezonunun bitmesine az kala fenarbahçe Eski İBB'li futbolcu Pierre Webo ile görüşmelere başladığını borsaya bildirdi.
    2,5 yıllık sözleşme karşılığında yıllık 3 milyon euro verilecek olan kamerun doğumlu oyuncu Webo, gerçek ismiyle Pierre Achille Webó Kouamo en son İBB'de forma giyiyordu.

Santrofor pozisyonunda görev yapan Webo, futbola Kamerun altyapısında başladı. Ardından Avrupaya giden oyuncu, Mallorca, CD Leganés gibi takımlarda görev yaptı.

Türkiyede önce Eskişehirspora gelen Webo, daha transfer olmadan para konusunda anlaşamayarak ayrıldı.Ardından İBB'ye transfer olan oyuncu sezon boyunca 30 maçı 16 gol ile tamamlamıştır.

2003 yılından beri de Kamerun milli takımına çağırılan Webo, 2006 dünya kupası maçında 3 gol üstüste atarak dikkatleri üzerine çekmiştir.

yeni fb transferi pierre webo hakkında bilgi varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google'ın Yeni Logosu ''Pierre De Fermat''la İlgili Bilgiler

Google'ın Yeni Logosu ''Pierre De Fermat''la İlgili Bilgiler

google yeni logosu pierre de fermat kimdir hayatı biyografisi tarihte ki yeri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Bugün internetinize girdiğinizde googleın yeni logosu dikkatinizi çekmiştir melekler :) Ünlü kişilere ve olaylara logolarında yer veren google en son ünlü ressam Alexander Calder gibi forumumuzda da yer verdiğimiz pek çok kişi ve olaya dünyanın dikkatini çekiyor. Bu...
  2. transfer sonrası hormonlar hakkında bilgi

transfer sonrası hormonlar hakkında bilgi

Kızlar ben yeni embiryo transferi yaptırdım. Bu transferin sonucunu ne kadar zaman sonra anlarım. Birde transfer sonrası hormonlarda ne gibi değişiklik oluyor ? neye bakarak hamile kaldığımızı anlıyoruz. Teşekkür ediyorum.
  3. Trabzonsporun yeni teknik direktörü Tolunay Kafkas hakkında bilgi varmı ?

Trabzonsporun yeni teknik direktörü Tolunay Kafkas hakkında bilgi varmı ?

Trabzonsporda Şenol Güneş istifayı basınca yerine Tolunay Kafkas gelmiş.Kim bu Tolunay Kafkas, bilginiz varmı ?
  4. justin bieberin hayatı hakkında bilgi varmı

justin bieberin hayatı hakkında bilgi varmı

Justinin hayranı olmaya başladım ve hayatı hakkında doğru dürüst bilgi bulamadım,lütfen bu sayfaya onunla ilgili bildiklerinizi yazarmısınız?
  5. pierre dukan diyeti yapan varmı

pierre dukan diyeti yapan varmı

pierre dukan diyeti diye bişey varmış bu diyetle ilgili bilgisi olan varmı aranızda bu diyeti yaparak kilo veren oldumu memnun kaldınızmı yorumları alabilirmiyim

Sayfayı Paylaş