gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni Fenerbahce Nickleri

Konu, 'Takım Nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

fenerbahçe nickleri 2009 fenerbahçe nickleri yeni fb 2009 Yeni Fenerbahce Nickleri
    İşimiz olmaz, karıyla kızla, ömür çürüttük, fener ugruna!

Bize rakip yok, bu diyarlarda, ne seri A'da, ne La Liga'da!

Gönülden sever, genç fenerliler, feneri için ölüme gider

İnandık size bu sene, Görmek isteriz şampiyonluklar içinde, Şampiyon olunca tüm Türkiye, İnleyecek en büyük kanarya diye[​IMG]

Ne paranoyak, ne panik atak, senin için fener, olduk biz manyak!

Ne badireler atlattık beyler, Fenerbahçe sevgisi ölünce biter[​IMG]

Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahce!

Cihatlar,lefterler,canlar,fikretler Hala Sevilen Birer Abidedirler! Hic Bir Kulupte Olmayan Bu Dostluk, Yillar Yili Hep Sampiyon Olduk!

Sari Lacivert Rengimiz Bizim!, Gurur Verir Tarihin Fenerbahcem Atamiz''in Sozunden Belli Degil Mi, En Buyuk Sensin Fenerbahcem!!!

Bir Fenerbahceli Dunyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!

Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem[​IMG][​IMG]

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yeni Fenerbahce Nickleri
    lay lay lay lay lay lay lay laaaa aaa fenerbahçeeee :26: gfb :Laie_23:

Yeni Fenerbahce Nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni aşk nickleri

Yeni aşk nickleri

.ßunCa aCıyı ßoşa Çekmez hiÇ kimSe... Kimseye kendime ettiğim kadar ihanet etmediM.. 45515612165156126545 kere saRıL bana... ' ßén TamamıyLa İnsan Gißi Görünmék Üzéré TamamLanmış 1 Ruh Numunésiyim..! Dilek Tutmadan Kaydı Tüm yıLdızlar :S Herkes kendini cok iyi biliyor... Şimdi Yol Ver Kendine!! Bir anlık mutluluğum sizi çok mu üzdü? ~Aşk için kurduğum "düşlerin"...
  2. Yeni nick arayanlar işte yeni nickler

Yeni nick arayanlar işte yeni nickler

Benim gözümde bir hiçsin artık, Nefretim aşkımı aştı bu gece İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm.. Ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur senin gibi şerefsizlere kahpeler çoktur! Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana...
  3. Yeni nesil msn nickleri

Yeni nesil msn nickleri

yeni nesil sözler tınlamayan sözler tınlamaz nickler tınlamaz yeni nesil kapak Yeni nesil msn iletileri arıyorsan aradığın iletiler ve nickler burda seç beğen çal:tik: Düş^üme Düş^tün . . Ben bütün bedenimle beklerken ölümü , bir el uzanıyor ve ayırıyor bizi Yine olmadı , yine kawuşamadık ölüm.. Sen bile istemiyorsun beni.. Bu kadar şartın varken aşıK olamazsın seN ; )...
  4. En yeni nickler...

En yeni nickler...

gitme nickleri nicklere devammm Olduğum yerde durup hayal ettiğim zaman aklımdan geçen karelerde bulamadığım o his o benden yana düşünce biçimi bir kırıntı. Yok. Hayat dediğin içinde büyüttüğün birkaç parça umuttan ibaretmiş... Dokunmasınlar diye inadına baharlar büyütürmüşsün.. Dün gece bir αynα dαhα kırdı yüzüm gözlerimin içine sıçrαyαn cαm pαrçαlαrını döktüm bugün .. yαş...
  5. Yeni nickler 2011

Yeni nickler 2011

nickler 2011 en yeni nickler 2011 yeni yepyeni yepyeni sözler yeni msn nickleri, 2011, sözleri burada arkadaşlar. Msn nickini yenilemek isteyen Melek'lerimiz için, yeni 2011 nicklerini bir araya getirdik ve huzurlarınıza sunuyoruz:) Sessizlik içinde suskunluğum el veriyor yalnızlığa .. Uzaklardan bir ses beni çağırıyor sonsuzluğa .. Ben gidiyorum sevgilim mutlu kal huzurunla .. ~~ Her...

Sayfayı Paylaş