gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni film çalışmalarına başlayan Mahsun Kırmızıgül oyuncu arıyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mahsun kırmızıgül yeni filmi 2011 mahsun kirmizigül yeni filmi 2011 kırmızıgül film Yeni film çalışmalarına başlayan Mahsun Kırmızıgül, gittiği Kars Kağızman'da halkın büyük ilgisiyle karşılaştı. Senaryo gereği bacağı sakat 12-14 yaş arasında bir erkek çocuğu bulursa filme dahil etmek istediğini söyleyen Kırmızıgül, ilçe merkezini sokak sokak gezdi.

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

slm mahsun abı senı çok sevıyorum

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hımm kesin güzel bir şey daha gelir bu adamdan ;)

Yeni film çalışmalarına başlayan Mahsun Kırmızıgül oyuncu arıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Yeminim Var

Mahsun Kırmızıgül - Yeminim Var

Duy sesimi yemin ederim Yalnız seni sevdim Yalnız seni severim Hiç istemesende Bana yok desende Allah' ım şahit Seni severim Anla beni dinle beni Sende buldum ben sevgiyi Başkasını görmez gözüm Sana verdim kalbimi Parça parça olsun dilim Senden başka yok sevgilim Sensin benim aşkım derdim Ah... Yeminim var yeminim var Senden başka sevemem yar Adını yollara yazdım Bizi bekler yarınlar...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Ağlama Sen

Mahsun Kırmızıgül - Ağlama Sen

ağlama sen akor masum kırmızıgül ağlama sen Yeller gibi estim durdum Gül gibi soldum Yalnızlıgın türküsünü Ben senden çaldım.. Aglama sen,aglama sen Haydi biraz gül Geleceksen yollarına Gül dökeyim gül.. Sevdaların duragında Hep yalnız kaldım Yalnızlıgın korkusuna Hep sensiz daldım Aglama sen,aglama sen Haydi biraz gül Geleceksen yollarına Gül dökeyim gül.. __________________
  3. Mahsun Kırmızıgül Yeni  Sevgilisiyle Görüntülendi!

Mahsun Kırmızıgül Yeni Sevgilisiyle Görüntülendi!

mahsun kırmızıgül ün sevgilisi mahsun kırmızıgül yeni sevgilisi mahsun kırmızıgül, yeni sevgilisiyle, tatilde, görüntülendi, resimleri, sevgilisi kim, ile ilgili bilgiler burada melekler Yaz geldi ya meleklerim artık kim kime dum duma belli değil, kaset çıkaracaklar film yapacaklar hep kendilerini ön planlara atabilecek birşeyler buluyorlar. Ne kadar doğru olduğu da tartışılır. Şimdi Mahsun'u...
  4. Mahsun Kırmızıgül Yeni Filmi İçin Hazırlıklara Başladı

Mahsun Kırmızıgül Yeni Filmi İçin Hazırlıklara Başladı

mahsun kırmızıgül mahsun kırmızıgül yeni filmi mahsun kırmızıgül haberleri Sevgili melekler, müzikten sonra sinema dünyasında da kendini kanıtlayan ve “Beyaz Melek”, “Güneşi Gördüm” “New York’ta Beş Minare” filmleriyle 10 milyona yakın gişe yaparak sinema sektöründe sağlam bir yer edinen Mahsun Kırmızıgül, yeni film için kolları sıvadı. Kırmızıgül, senarist ve yönetmen olarak imza atacağı...
  5. Mahsun Kırmızıgül Başrol Oyuncusunu Arıyor!

Mahsun Kırmızıgül Başrol Oyuncusunu Arıyor!

mahsun kırmızıgül, mahsun kırmızıgül haberleri, mahsun kırmızıgül mucize filmi Sevgili melekler, Mahsun Kırmızıgül yeni çekeceği filmine başroıl oyuncusu arıyor. Daha önce basında haberi çıkan ancak yapımcı Murat Tokat tarafından yalanlanan Cansu Dere'ye teklif götürüldüğü ancak reddedildiği iddiasının ardından, Kırmızıgül'ün istediği güzellikte ve yetenekte birini henüz bulamadığını,...

Sayfayı Paylaş