gebe
  1. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

yeni gelin dayaga dayanamadi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında göknur tarafından paylaşıldı.

Yeni gelin dayağa dayanamadı Evleneli bir ay olmuştu. Kocasından yediği dayaklar canından bezdirdi. Yazılılı bir not bıraktı. Bakım kimleri suçladı?

Gaziantep'te bir ay önce evlenen 20 yaşındaki Dilek Bozkına, kendini tavana asarak yaşamına son verdi. Bodrum katında yaşayan genç kadın banyonun tavanında asılı olarak bulundu.

Genç kadının bıraktığı 'Kocam beni sürekli dövüyor. Kayınvalidem ve kayınbabam da bana sürekli eziyet ediyor. Ölümümden onlar sorumlu' yazılı not bulundu.

Yakınları intihar olayının gerçekleştiği evin önünde sinir krizleri geçirdi.

2. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yeni gelin dayaga dayanamadi
    yazık olmuş kadına :(

3. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yeni gelin dayaga dayanamadi

inş suçlular cezasız kalmazlar

yeni gelin dayaga dayanamadi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelde ye...

gelde ye...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yeni geldim

yeni geldim

slm bayanlar güzel paylaşımlar temennisiyle geldim.
  3. Gelinlerin yeni tutkusu

Gelinlerin yeni tutkusu

Gelin hanimlar bunlara bayilacak...
  4. baba dayagı

baba dayagı

benim erkek kardeşimle aramda 2 yaş var yani birlikte büyüdük gibi...küçükken birbirimizi çok sever ve çokta kavga ederdik...ilk okula gidiyordum bir gün yine böyle kavga ettik babam deli oldu eline terligini aldı yermisiniz yemezmisiniz.bi kardeşime bi bana ama öyle bir dayaktıki sormayın hiç unutmam hala hafızamda anneminde babamla kavgasını bu çocukları nasıl döversin diyee...canım anam
  5. Yeni Gelin Saçı Aksesuarları

Yeni Gelin Saçı Aksesuarları

Yeni Gelin Saçı Aksesuarları 2012 Gelin Saçı Aksesuarları 2012 yılında dünya evine girecek oaln tüm gelinlere ve gelin adaylarına bu sayfamızda yılın en şık gelin saçı akseauarlarını paylaşıyoruz Melek'ler.

Sayfayı Paylaş