gebe
  1. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43

yeni hamile kalanlar neler değiştiii.....

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

aşılama ile hamile kalanların belirtileri hamile kalanların belirtileri yorumları yeni kalanlar aşılama ile kalanlar 2011 yeni hamile kaln melekler belrtileriniz nelerdi acabaaa:hamileyim:

yeni hamile kalanlar neler değiştiii..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

kürtaj sonrası hamilelik kürtajdan sonra hamilelik kürtajdan sonra hamile kalanlar kürtaj sonrası gebe kalınırmı Ya ne zor bi durum oldunu sölememe gerek yok sanırım her anne adayı bebeğini kaybetmekten korkar ve kaybedince çok üzülür hiç kaçınılmaz.Bende çok üzüldüm,şok yaşadım bittim bi an ama ALLAH'A sığınınca herşey geçti gönlmde.Yine umutluyum inşallah Rabbim yine vericek diye düşünüyorum...
  2. Üstüne görme  nedir? Üstüne görmeyle hamile kalanlar

Üstüne görme nedir? Üstüne görmeyle hamile kalanlar

üstüne adet görme nedir,üstüne adet görme bebeğe zarar verirmi,aüstüne adet görme nasıl anlaşılır,üstüne adet görüp gebe kalan varmı,üstüne görme hakkında bilgiler Üstüne adet görme, aslında adet kanaması değildir. Gebeliğin başlangıcında embriyonun rahim içine yerleşmesi nedeni ile ortaya çıkan bir kanamadır. Bu kanama tıpta ''implantasyon kanaması'' olarak adlandırılır. Halk arasında ise...
  3. Yumurtlama ilacıyla hamile kalanlar

Yumurtlama ilacıyla hamile kalanlar

yumurtlama ilacı nedir,yumurtlama ilacıyla nasıl hamile kalınır,yumurtlama tedavisi,yumurtlama tedavisi ve hamilelik hakkında bilgiler Yumurtama ilaçları Yanlız size uzman doktorunuzun reteçe ile verilen ve bir yıldır hamile kalamayan kadınlar için önerilen bir yoludur. Genellikle yumurtlama iğnesi yanında verilen ilaçlar ya da öncesinde verilen ilaçlar kadını hamine dönemine hazırlar. Bu...
  4. Bitkilerle hamile kalanlar ??

Bitkilerle hamile kalanlar ??

9 aylık evliyim Dr.gittim hormonlarım temiz çıktı ama hamile kalamiyorum :(
  5. Düşük sonrası tekrar ne zaman hamile kalmalıyım ?

Düşük sonrası tekrar ne zaman hamile kalmalıyım ?

Bir kadın için en güzel düştür anne olmak.Sevdiğinden bir parça dünyaya getirmeyi kim istemezki bu güzel meyveyi ? Gerçekleşen hayal gerçeğe dönüştüğü an anne adayının ayakları yerden kesilmiş heyecanla bebeğini kucağına alacağı günü beklemektedir.Tam her şey yolunda derken anne adayı bebeğini kaybederek bir yıkım yaşar.Düşükle sonuçlanan gebelik anne adayın da bir takım kaygıların...

Sayfayı Paylaş