gebe
  1. sergul

sergul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yeni hamişler duymak ümidiyle

Konu, 'Gebelik' kısmında sergul tarafından paylaşıldı.

:sütyen::sütyen::sütyen::sütyen::sütyen:göğüslerime habire bakıp duruyorum değişiyomu diye:puhas:kafayı bozdum hepten bakalım kimin en yakın hamiş haberini alcaz

2. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu hala goguslerde bi degisklik canim ben hamileyim 2 aylikkk darisi senin basina uzulme allahim ne zaman verecegini cok iyi biliyo unutma alanda o verende duani eksik etme yeter

3. melodi

melodi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb ben yeni üye oldum 19 haftalık hamileyim bu arada 3.bebeğim

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Hoşgeldin melodi :) Hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına alırsın inşallah :)

5. CUTTERY

CUTTERY Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarr günaydınn bende hamileyiimm kan testime göre :D:D.1 gün gecikti yaptırdım 379,60 çıktı beta hcg sizce normalmi ??

6. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım seni hep takip ediyordum gebelik belirtileri bölümünde yazışmamız var seninle orda belirtilerin vardı hep merak ediyordum bu kız nie ayzmıyor dieeee..meğersemm hamişmissin...gözlerin aydın olsun cvanım.Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlat ansip etsin=)

ikinizin adına gerçekten çok sevindim gözünüz aydın olsun=)Tadını çıakrın bu harikaığın kendinize iyi bakın bebişlerimize de=)

7. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım seninde gözün aydın.Rabbim hepinize sağlıklı ve hyırlı evlatlar nasp etsin=)bir sancıda bebeişiniz kucağınıza alırsınız inşallah sağlıkla=)

8. CUTTERY

CUTTERY Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya kızlar benim 1970 çıktı dünkü beta hcg değerim iyimi sizce.kaçıncı gün değeri oluoyor bilmiyorumki nasıl hesaplanıyor o? adetim 1 gün geciktiğinde pazartesi günü 397,60 dı perşembe 1970 çıktı.nasıl sizce iyimi doktorada yarın gidicem çatlıyorum meraktan :D:D meçhull yardımm :D

9. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
  10. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

canım bunun her geçen gün değeri artması gerekiyor bence sen,n normal eğer az bir artış olsaydı iyi olmazdı ama kaç kat artmasi gerekiyor onu biliyordum da unuttum ama güzel değer artışı hayırlı uğurlu olsun darısı başımıza

11. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım hayırlı olsun...hamile kalmadan herhangi bir ilaç kullandın mı?değer 1.gün için sanırım çok yüksek..ilaç etkisi de olabilir...

12. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hamile olan tüm arkadaşlar hayırlı olsun..darısı isteyenlerin başına...ben de pazartesi test yapacam...inş bebişim gelmiştir..dualarınızı bekliyorum...buraya gelip bağıra bağıra evvvvvvvvvvvvvvt hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmm demeyi çok istiyorum...

13. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    inşallah canım allahın şznyle seninde hamiş haberlerini duyacağız. bol bol dua et rabbim yalvaran kullarının dileklerini kabul edermiş. olmazsa da ümidini yitirme ne insanlar umudunu kaybedip tam bitti dediğn de melişleri geldi

14. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    inş jellibonum...dua etmez mıyım hiç..doğru söyluyorsun.sağol bir tanem...senin de dualarını bekliyorum melişim...

15. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    benimki olmadı..daha meleğim gelmemiş...eee melişler yok mu yeni haberler..???

yeni hamişler duymak ümidiyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ü Duymak

Atatürk'ü Duymak

Atatürk'ü Duymak Ulu rüzgarlar esmedikçe Yaşamak uyumak gibi. Kişi ne zaman dinç Dalgalanırsa bayrak bayrak gibi. Ne var şu dünyada ekmekten daha aziz? Sürdüğün tarlalara sevginle serpildik, Ekmek olmak icin önce Buğday olmak gibi. Silinir sözlüklerden sen hatıra geldikçe Cılız sözler: usanmak, yorulmak, durmak gibi. Kuvvettir yaptıkların her yeni yetişene, Bir ışık-kaynak...
  2. güven duymak

güven duymak

Kişinin korktuğu şeylerden kurtulacağı anlamına gelir.
  3. piyango ümidi depresyon sebebi...

piyango ümidi depresyon sebebi...

Piyango ümidi depresyona neden olabilir SAMSUN (İHA) - "Piyangodan para çıkacak" beklentisinin ciddi kırılma ortaya çıkarabileceği ve bunun da depresyona yol açabileceği belirtildi. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından 31 Aralık 2007 yılbaşı özel çekişinde birer kişiye 25 milyon YTL, 5 milyon YTL, 1 milyon ve 500 bin YTL olmak üzere toplam 144 milyon 25 bin YTL...
  4. ümidinizi kesmeyin!!!

ümidinizi kesmeyin!!!

kızlar az önce bi yerde okudum we çok beğendim sizlerle paylaşmak istedim...buyrun okuyun... "Bir gün Hz. Musa sahabelerine vaaz verirken yandaşlarından biri daha doğrusu karı koca çıkıp soruyor "Ya musa Allah (C.C) ile konuşurmusun bizim bu zamana kadar çocuğumuz olmadı.Allah (C.C) e sorarmısın bizim çocuğumuz olacak mı?"Neyse Musa konuşuyor soruyor Allah (C.C)...

Sayfayı Paylaş