gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Hedefi Ana Haber

Konu, 'Magazin' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Namıdiyar Kadırgalı şimdide haberciliğe el atıyormuş... Şuana kadar değişik formatta programlar sunan Seda Sayan şimdide hayali olan haber sunuculuğuna merak sarmış.. Eee hayırlısı olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimizden.. [​IMG]

YENİ HEDEFİ ANA HABER
    KANAL D‘de“Susma” isimli programa başlayan Seda Sayan’ın habercilikte yeni bir hedefi var...
    Ana haber sunmak. Önceki akşam verdiği iftar yemeğinde gazetecilerle buluşan Sayan “En büyük hayalim ana haber sunucusu olmak... Galiba o tarafa doğru kayıyorum. Çok iyi de başarırım. İnsan hayalinde ne varsa, imkânları çerçevesinde bunu yapmalı, başarmalı diyorum. Sonunda ben de ana haber sunacağım” dedi. M. Ali Birand’ın kendisi için “Ana haber sunabilir” şeklindeki açıklamalarına da değinen Sayan, “Beni çok memnun etti. Ben de bu yolda ilerliyorum, neden olmasın? İyi yapacağıma eminim” diye konuştu

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Eglence programda gordukten sonra,ana haberde gormek biraz tuhaf olabilir.

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ayyy sabahlari tv de gördügümüz yeter bence...

birde aksamlari olmasin...

herseyin fazlasi zarar...

birazda ise muhtac olanlari alsinlar ise...

4. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    haber programı sunmak için belli bir şeyleri yapmak gerekiyor okadar kolay değil ona hem yakışmaz ayrıca hayal de kalır

Yeni Hedefi Ana Haber konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni bir Haber....

Yeni bir Haber....

Süper kadınların hastalığı olarak adlandırılan 'fibromiyalji'de hastalar en çok, yaygın kas ağrıları, çarpıntı, migren, ellerde uyuşma, bağırsak spazmları, gaz şikâyetlerinden yakınıyor. Fibromiyalji, 'Her yerim ağrıyor'', ''dayak yemiş gibiyim'', ''Sabah bitkin kalkıyorum" diyerek soluğu doktorda alanların ortak hastalığı. Nedeni tam olarak bilinmeyen bu hastalık, daha çok süper...
  2. Heckerların yeni hedefi insan beyni

Heckerların yeni hedefi insan beyni

Hackerların yeni hedefi 'insan beyni' Hackerların şimdiye kadar olan hedefi bilişim sistemleriydi; ancak artık insan beyinleri! Nasıl mı? İnternet saldırganlarının şimdiye kadarki hedefi genellikle bilişim sistemleriydi. Ancak geçtiğimiz hafta yaşanan bir eylem insanların da kurban olabileceğini ortaya koydu. Radikal'in haberine göre, halk arasında 'sara' olarak da adlandırılan epilepsi,...
  3. Hacker'ların yeni hedefi Google

Hacker'ların yeni hedefi Google

İnternet uygulamalarında çeşitliliğin ve fonksiyonelliğin artış göstermesiyle birlikte bilgisayar korsanları da farklı hedeflere yönelmeye başladılar. Şimdiki hedef ise Google... Web 2.0'ın yaygınlaşmasıyla birlikte internette fonksiyonel ve ufak tefek pek çok uygulama ya da yazılımla karşılaşmaya da başladık. Ancak bu durum insanların internet üzerindeki yaşamını kolaylaştırdığı gibi çok...
  4. ABD ve Pakistan'ın yeni hedefleri!

ABD ve Pakistan'ın yeni hedefleri!

Amerikalı ve Pakistanlı istihbarat yetkililerin, Pakistan-Afganistan sınırında insansız uçaklarla vurulacak yeni hedefler listesinin taslağını hazırladığı bildirildi. Wall Street Journal gazetesinin, bu konudaki görüşmelere katılan yetkililere dayandırdığı haberinde, Pakistanlı yetkililerin, hava saldırılarını, Pakistanlılara yönelik saldırıları düzenleyen aşırı dincileri de kapsayacak...
  5. Seren Serengil'in Yeni Hedefi 34 Beden!

Seren Serengil'in Yeni Hedefi 34 Beden!

seren serengil seren serengil, kaç kilo, kaç beden, kaç kilo verdi, resimleri, yeni hedefi, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, İnsan azmetti mi yapmayacağı şey yok! Boşuna demiyorlar önce beyinde bitirmek gerek bu işi diye!. Geçen yıl Seren Serengil azmetmiş, hamilelikten sonra kaybettiği kızı sebebiyle yaşadığı psikolojik sorunlardan dolayı aldığı kiloları...

Sayfayı Paylaş