gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni Hiphop Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hiphop Sözleri yeni kısa Hiphop Sözleri
    Hiphopçu arkadaşalrımız için ve bizden hiphop sözleri isteyen misafirimiz ve elbette ki siz sevgili melek'lerimiz için bu yazımızda yeni hiphop sözlerini paylaşıyoruz Melek'ler:)

KaRa YazıLar war Nédén Hép Béndé '
    MuTLuLuk Séndé Kimsİn SöyLé
    OnLarca sarKı Yaptım Yinédé
    DuyuRamadIm Sana hasRéT'i Béndé...

ßir KaLemDi yazan ve içinDe ßir saTırDı anLaTan
    ßir aDamDır ßaşLaTan ve ßir KaDınDır aLDattan
    kayßoLan ßir çocuk eskilmiş ßir şiiRDi ağLaTan
    şimDi Dön ßu çerçeVe'ye ßak ne KaLDı Ki HaYattan (Mavi Crew)

Yeni Hiphop Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hiphop

hiphop

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hayatla İlgili Sözler Yeni

Hayatla İlgili Sözler Yeni

Hayatla İlgili Sözler kısa Hayat Sözleri facebook Her acıya ve hüzüne, gözyaşına rağmen yaşanmaya değiyor, yaşadıkça yaşayası geliyor insanın hayatı değil mi:) Sevgili melek'lerim bu yazımızda hayata dair söylenmiş olan güzel sözleri sizlerle paylaşıyoruz. Hayat Bir Pamuk ipliğine Bağlı Zamanın Geçmesidir. Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın....
  3. Hiphop Sözleri

Hiphop Sözleri

Hiphop Sözleri - hiphop sever misiniz bilmiyorum ama ben çok seviyorum ve bunun için de sizden yeni ve en güzel Hiphop Sözlerini yazmanızı rica ediyorum.
  4. 2012 Yeni Yararlı Sözler

2012 Yeni Yararlı Sözler

2012 Yararlı Sözler kısa Yararlı Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere ve yararlı sözler isteyen tüm misafilerimize yeni 2012 Yararlı Sözleri paylaşıyoruz :) Çocuklarla oyun oynadığında bırak onlar kazansın. Gülleri koklamaya zaman ayır. Yaşlan ama paslanma. Başka bir iş ayarlayıncaya kadar istifa etme. İnsanları banka hesaplarının büyüklüğüyle değil kalplerinin...
  5. Hiphop Sözleri yeni

Hiphop Sözleri yeni

selam kızlar sizden yeni Hiphop Sözleri yazmanızı rica ediyorum ve şimdiden tşklerimi sunuyorum.

Sayfayı Paylaş