gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Hürrem Nasıl Bir Karakter Olacak?

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl yeni hürrem yeni hürrem sultan

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinden tükenmişlik sendromu sebebiyle aniden ayrılan Meryem Uzerli yerine Vahide Gördüm geçmişti. Kış sezonu kapanırken final bölümünde ekranlara gelen Vahide Gördüm, yeni sezonda Hürrem Sultan'ın biraz daha yaşlı haline hayat verecek. Peki Hürrem'in karakteri değişecek mi? Yeni sezonda nasıl bir Hürrem izleyeceğiz?

Gazeteci Sina Koloğlu’nun yazısına göre Uzerli'nin yerine kadroya dahil olan deneyimli oyuncu Vahide Gördüm, Hürrem karakterine yeni bir yorum katacak. Seyirci yeni sezonda daha birikimli, entellektüel bir Hürrem izleyecek.

İşte Sina Koloğlu’nun Milliyet Cadde’de yeralan köşe yazısından bir bölüm...
    ‘Muhteşem Yüzyıl’ın yeni sezonu yani final sezonu... Kuşkusuz en çok merak edilen; “Yeni Hürrem nasıl olacak?”

Meryem Uzerli’nin çizdiği Hürrem bitti. Vahide Gördüm’le bir başka Hürrem karşımızda olacak. Eski ‘Hürrem’le yeni ‘Hürrem’ arasındaki en büyük fark entelektüel düzeyde. Tarih, Hürrem Sultan’ın çok zeki, bilgili ve birikimli bir sultan olduğunu yazar. Kanuni’yle sohbetlerinden bahseder. Biz Meryem Uzerli yorumunda bunları göremedik. Bir iki tane şiir okuttular kendisine. Kulağıma gelen bilgiler Türkçesini yeterince geliştirmemiş olması nedeniyle senaryoda ‘entelektüel yön’ işlenemedi şeklinde. Sanırım fazla da gerek kalmadı üç sezon boyu. Hep onu ‘kırık türkçesi’ fettan hali ve ‘nasıl bir fesatlık yapsam’ haliyle izledik. Yani yeni bir Hürrem için Meryem Uzerli galiba hazır değildi.
    Saygılı bir Hürrem
    Bu yıl böyle bir Hürrem izleyeceğiz. Vahide Gördüm tiyatro oyuncusu ve Kanuni’yle sohbetleri kaldıracak kapasitede birikime sahip bu anlamda. Kanuni’nin İbrahim Paşa’yla olan muhabbetlerin benzerlerini yeni sezonda Hürrem de göreceğiz.

Yeni Hürrem Nasıl Bir Karakter Olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Test:Bebeğiniz Büyüdüğünde Nasıl Biri Olacak?

Test:Bebeğiniz Büyüdüğünde Nasıl Biri Olacak?

nasıl bir çocuğum olacak testi çocuğum nasıl olacak testi bebeğim büyüyünce bebeğim kaç Bir insan” 7’sinde ne ise 70’inde de o olur” derler. Onun bugünkü davranışları yarın ne olabileceği konusunda ip uçları veriyor. Bebeğinizin büyüyünce kişiliğinin nasıl olacağını bilmek istiyorsanız bu testimizi çözün! -------------------------------------------------------------------------------- 1)...
  2. Nasıl Bir İhtiyar Olacaksınız?

Nasıl Bir İhtiyar Olacaksınız?

Malum hepimiz yaşlanacağız. Ne kadar geciktirmeye çalışsak da bu hüzün verici olduğu kadar eğlenceli de olabilecek son her birimizi bulacak. Şimdiden biriktirmeye başladıklarımız hem fiziksel hem de ruhsal anlamda ihtiyarlığımızda bize yepyeni bir kişilik verecek. Hiçbirimiz yaşlılığımızda nasıl biri olacağımızı düşünüp heyecanlanmıyoruz elbette. Çünkü yaşlanmak büyümek gibi değil. Ama gene de...
  3. Hürrem Sultanın Ölümü nasıl olacak nasıl ölecek

Hürrem Sultanın Ölümü nasıl olacak nasıl ölecek

Kızlar bu dizi olarak seyrettiğimiz Hürrem sultan asıl olan hikayede nasıl son buluyor yani ne şekilde ve kimin tarafından öldürülüyor acaba bilgizsi olan bana net olarak birşeyler yaza bilirse sevinirim çok merak ediyorum. Hürreme ölüm :)
  4. Yeni Hürrem Vahide Gördüm mü Olacak?

Yeni Hürrem Vahide Gördüm mü Olacak?

yeni hürrem sultan hürrem sultan muhteşem yüzyıl haberleri Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'daki Hürrem kriziyle ilgili olarak yeni bir iddia ortaya atıldı. Meryem Uzerli'nin diziden ayrılmasından sonra ortaya atılan iddiaya göre yeni sezonda Hürrem Sultan rolünü ünlü oyuncu Vahide Gördüm canlandıracak. Öyle görülüyor ki iddiaların ardı arkası kesilmeyecek ve gerçeği ancak dizinin yeni...
  5. Muhteşem Yüzyıl'da Yeni Bir Karakter Huri Cihan Sultan!

Muhteşem Yüzyıl'da Yeni Bir Karakter Huri Cihan Sultan!

muhteşem yüzyıl huri cihan, huri cihan sultan, muhteşem yüzyıl Sevgili melekler, Muhteşem Yüzuıl dizisinde geçtiğimiz sezon intihar eden Hatice Sultan'ın kızı Huri Cihan Sultan önümüzdeki bölümlerde diziye dahil oluyor. Mina Tuana Güneş'in canlandıracağı Huri Cihan Sultan, yıllar sonra Sultan Süleyman'ın karşısına geçiyor ve kendisinin kim olduğunu açıklıyor. Diziye yeni katılan Huri...

Sayfayı Paylaş