gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Hürrem Nihayet Ortaya Çıktı!

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yeni hürrem işte yeni hürrem sultan

Sevgili melekler, haftalardır merakla beklenen yeni Hürrem kim olacak soruları nihayet cevabını buldu ve dün gece yayınlanan bölümde yeni Hürrem Sultan kısmen de olsa ortaya çıktı. Sadece arkadan ve karanlık bir görüntüsü son sahnede ortaya çıkan Hürrem Sultan rolünde, gelecek sezon Vahide Gördüm'ü izleyeceğimiz kesinleşti. Çünkü konuşan ses Vahide Gördüm'e aitti.

Ekranların sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem karakterini canlandıran Meryem Uzerli, diziden olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Bunun üzerine B planını devreye sokan dizi ekibi yeni sezonda Hürrem'i yaşlandırma kararı almış ve Uzerli'nin yerine Vahide Gördüm'ü getirmeye karar vermişti.

Yayınlanan son 2 bölümde ise Hürrem kayıplara karıştı. Ta ki son bölümün son sahnesine kadar. Son sahnede Hürrem'e hayat veren dublör arka plan görüntüsüyle ekrana geldi. Ekranda duyulan ses ise Vahide Gördüm'e aitti.

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bebiis uyumusken bende uyuyum dedim izleyemedim :D:D Yeni bölümü cok merak ediyorum :hıms:

3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    vahide gördüm uyum sağlayabilir ama eski hürrem gibi de olmaz onun kadar tutulmaz sanırm

Yeni Hürrem Nihayet Ortaya Çıktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balon nasıl ortaya çıktı

Balon nasıl ortaya çıktı

Buhar sorununu bilimsel yönden geliştirmesinden ötürü Watt, bu devrimlerin kaynağı sayılmalıdır. Ondan önce Newcomen’in makinesi ağır ve zor ilerliyor, teknik yerinde sayıyordu. Watt’ın aracılığıyla bilimin işi ele alması üzerine bu yavaş gidişte birden bir canlanma görüldü. Tekniğin ilerleyişi bir devrim niteliğini aldı, olayların akışı büyük bir hız kazandı. Bilim, insanlık tarihinde üçüncü...
  2. Nihayet Tek Çıktı

Nihayet Tek Çıktı

Oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ bebeği ile yaptığı yürüşlerle dikkatleri üstüne çekmişti...... Şimdi ise tek yürüyüşe çıktı..... KIZINI BIRAKTI YÜRÜYÜŞE ÇIKTI! KIZI SU'YU DÜNYAYA GETİRİREK ANNE OLMA MUTLULUĞUNU YAKALAYAN PINAR ALTUĞ, DOĞUM SONRASI VAKTİNİN NEREDEYSE TAMAMINI KIZINA AYIRIYOR... Bebek'te bulunan evinden çok sık çıkmayan Pınar Altuğ, havanının güzel olmasını fırsat bilerek bir...
  3. Agresifliğinin nedeni ortaya çıktı!

Agresifliğinin nedeni ortaya çıktı!

agresifliğin nedenleri çocuklarda agresiflik timuçin esen şebnem ferah timucin esen şebnem ferah sevgilisi Bi sanatçıya yakışmayan görüntülerdi izlediklerimiz ne ve neden yaptığı önemli değil ama suçlu kim gazetecilermi yaksa timuçin esenmi kavgayı önce kim başlattı?onu anlıyamadım:D GEÇTİĞİMİZ HAFTA MAGAZİNCİLERE SALDIRAN OYUNCU TİMUÇİN ESEN'İN AGRESİFLİĞİNİN NEDENİ ORTAYA...
  4. Hürrem Ortadan Kayboldu!

Hürrem Ortadan Kayboldu!

muhteşem yüzyıl hürrem sultan muhteşem yüyıl haberleri Sevgili melekler, Meryem Uzerli'nin olaylı bir şekilde diziden ayrılmasının ardından senaristler de konuyu Uzerli'nin gidişine uygun şekilde yeniden yazdılar ve bu şekilde yazılmış ilk bölüm dün gece ekranlara geldi. Dizide Uzerli ayrıldığı için Hürrem de hiç gözükmedi ve görünmesi gerkeen bir karede de arkadan görüntülenerek, dizide de...
  5. Derya Büyükuncu Nihayet Ortaya Çıktı!

Derya Büyükuncu Nihayet Ortaya Çıktı!

derya büyükuncu, derya büyükuncu haberleri, derya büyükuncu hakkında Sevgili melekler, geçtiğimiz gün paylaştığımız bir haberde geçtiğimiz sezonlarda Survivor yarışmasını kazanan ve vaat ettiği halde ödülünün yarısını işitme engelli çocuklara hibe etmeden ortadan kaybolan Derya Büyükuncu'dan bahsetmiştik. Büyükuncu nihayet objektiflere takıldı! Milli yüzücü Derya Büyükuncu, 'Survivor'...

Sayfayı Paylaş