gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi?

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hürrem sultan vahide gördüm, hürrem sultan vahide perçin, vahide perçin haberleri
    Sevgili melekler, dün gece yayınlanan bölümüyle yeni sezonu açan Muhteşem Yüzyıl, takipçileri tarafından ilgiyle izlendi. Vahide Perçin yanında pek çok yeni ismi ilk defa izleyen seyirci acaba yeni kadroyu nasıl buldu? Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçim'in performansı beğenildi mi? İşte detaylar...

vahide-percim.jpg

2. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
    ben izleyip yorumlarımı yapıcağım :)dün izleyemedim ama gercektende gecen seneki valide sultandan yaşlı:p

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yaş farkına diyecek birşey yok ama Meryem kalsaydı onu da yaşlandırılmış olarak izleyecektik. Elbetteki göz alıştığını arıyor ancak konu oyunculuksa bence Vahide Perçem hakkını verdi. İlerleyen bölümlerde bunu daha da iyi hissedeceğiz diye düşünüyorum.

4. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    filmi izlemiyorum ama Vahide perçemin oyunculuğunu hep beğenmişimdir. ancak bu role pek yakışmamış gibi.

5. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
    ama mahidevran aynı:)

6. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
    ve hürremin şivesi yeterdi:)

Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vahide Gördüm Kanseri Yendi mi?

Vahide Gördüm Kanseri Yendi mi?

Meme kanseri tedavisini sürdüren Vahide Gördüm'den sevenlerini mutlu edecek güzel haber geldi. Ünlü oyuncu önceki gün eşi Altan Gördüm'le birlikte sağlık kontrollerini yaptırdığı Gayrettepe'deki bir hastaneden çıkarken objektiflere takıldı. HER ŞEY YOLUNDA Zorlu bir tedavi sürecinden geçen oyuncu, sağlık durumu hakkındaki soruları cevapladı. Eşi Altan Gördüm'ün de eşlik ettiği Gördüm,...
  2. Yeni Hürrem Vahide Gördüm mü Olacak?

Yeni Hürrem Vahide Gördüm mü Olacak?

yeni hürrem sultan hürrem sultan muhteşem yüzyıl haberleri Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'daki Hürrem kriziyle ilgili olarak yeni bir iddia ortaya atıldı. Meryem Uzerli'nin diziden ayrılmasından sonra ortaya atılan iddiaya göre yeni sezonda Hürrem Sultan rolünü ünlü oyuncu Vahide Gördüm canlandıracak. Öyle görülüyor ki iddiaların ardı arkası kesilmeyecek ve gerçeği ancak dizinin yeni...
  3. İşte Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm Resimleri!

İşte Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm Resimleri!

yeni hürrem sultan vahide gördüm yeni hürremin resimleri Sevgili melekler, bu gece Muhteşem Yüzyıl dizisi sezon finali ile ekranlara gelecek. Bu gecenin en önemli özelliği ise yeni Hürrem Sultan olarak diziye giren Vahide Gördüm'ün, izleyicinin ilk kez karşısına çıkacak olması. İşte bu gece Hürrem olarak izleyeceğimiz Vahide Gördüm'ün ilk resimleri...
  4. Vahide Gördüm Artık Vahide Perçin!

Vahide Gördüm Artık Vahide Perçin!

vahide gördüm vehide perçin Sevgili melekler, Muhtşem Yüzyıl'daki Hürrem rolü için seçilen ve sezon finalinde ilk sınavını veren Vahide Gördüm eski soyadına geri döndü, ünlü oyuncuyu artık Vahide Perçin olarak bileceğiz. Dizinin jeneriğinde de Vahide Perçin olarak yer alan başarılı oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan Altan Gördüm ile olan 22 yıllık evliliklerini geçtiğimiz mart ayında...
  5. Vahide Gördüm Hürrem Sultan'a Hazırlanıyor!

Vahide Gördüm Hürrem Sultan'a Hazırlanıyor!

hürrem sultan vahide gördüm vahide gördüm hürrem sultan muhteşem yüzyıl hürrem sultan Sevgili melekler, yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl rolünü oynayacak olan Vahide Gördüm rolüne sıkı sıkıya çalışıyor. Tüm bölümleri izleyen Vahide Gördüm, dizinin 19 Haziran’daki 103. bölümünde görünmüş, ancak seyirciden eleştiri almıştı. Twitter’da eski ‘Hürrem Sultan’ Meryem Uzerli ile karşılaştırılan Vahide...

Sayfayı Paylaş