gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Hürrem Sultan'ı Beğendiniz mi?

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yeni hürrem sultan yeni hürrem vahide gördüm vahide gördüm

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl kayıplar vere vere nihayet dün geceki sezon finaliyle tatile girdi. Dizi senaryosu gereği ölen onca isimin ardından mecburiyetten Hürrem de değişince, birkaç haftadır yeni Hürrem olan Vahide Gördüm'ün beğenilip beğenilmeyeceği merak konusu olmuştu. Dün gece son sahnede nihayet seyirci karşısına çıkan Vahide Gördüm, acaba beğenildi mi? Sizce beklenileni verebilecek mi?

Yeni Hürrem'in dizide görünmesinin ardından twitterdan da çeşitli yorumlar yapıldı. İşte onlardan birkaçı..

2. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    olmamış annesi gibi olmuş

3. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    hahaha çok haklılar ne bu sanki anası hahaha

4. NAZruzgar

NAZruzgar Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    izlemedim ki:S ama hiçte yakışmamış hahaha

5. brc1606

brc1606 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
  6. azranur

azranur Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    erol köseye katılıyorum inşallah hemen biter :)

7. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

ay izledim iyi oynar diyodum oynar diyorum ama çok yaşlı kalmış diğer hürreme göreee.. ve hoş durmamış vahide sultan gibi o ne öyle

TİTAN bunu beğendi.
  8. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

buarada daha saygın insanların yorumlarını görmek isterdim yukarda sevmediğim insanlar.. ibrahim tatlıses sesiyle ünlü kalmaya devam etsin fıratı çekmişmş hahahaha yönetmenmiş hahaha erol köse kim allah aşkına!! haklıda olsalar sevmediğmi belirtmek istedim :p

guzmelegi bunu beğendi.
  9. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Doğrusunu söylemek gerekirse dün akşama kadar çok doğru bir seçim olduğuna inanmıştım ancak dizinin son sahnesi gelip de Vahide Gördüm ekranda belirinceye kadar. Çok yaşlı durmuş, yani olduğundan çok daha yaşlı, daha iri, ne bileyim gerçekten de annesi olmasa bile ablası gibi duruyordu Halit Ergenç'in.
    Yok ya ben beğenmedim..

guzmelegi bunu beğendi.
  10. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    bncede hic olmamis ben digervhurremi daha cok begeniyordm hayrandim ona o gitti dizi bitti bnce anasi olmusss wah timur abeyyy goz var nizan var bunu getirdin muhtesem yuzyila sibel cani ,hulya avsari getirseydin daha guzel olurdu neyse bn bgnmdm:sinirli:bidahada izlemem

- - - Updated - - -

bncede hic olmamis ben digervhurremi daha cok begeniyordm hayrandim ona o gitti dizi bitti bnce anasi olmusss wah timur abeyyy goz var nizan var bunu getirdin muhtesem yuzyila sibel cani ,hulya avsari getirseydin daha guzel olurdu neyse bn bgnmdm:sinirli:bidahada izlemem

11. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43

Yeni Hürrem Sultan'ı Beğendiniz mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fetih 1453 filmini beğendiniz mi ?

Fetih 1453 filmini beğendiniz mi ?

Fetih 1453 filmini beğendiniz mi? Recep İvedik'i sollayan Fetih 1453 filmi izleyenlerin oldukça beğenisini toplamış ve övülen, gişe rekorları kıran bir film oldu. Son dönemlerin en çok konuşulan bu filmini siz izlediniz mi? Fetih 1453 filmini beğendiniz mi Melek'ler? Anketimize oy verin bakalım :) Fetih 1453 filmini beğendiniz mi? 1-evet süperdi 2-fena değil 3-hayır beğenmedim 4-henüz...
  2. Engincan'ın Tarzını Beğendiniz mi?

Engincan'ın Tarzını Beğendiniz mi?

engincan ural, engincan ural haberleri, sibel can engincan Sevgili melekler, ben ilk olarak o bir çift ayakkabıyı görünce hangi hanımın acaba bu yemeni benzeri folklorik ayakkabılar dedim ama çıka çıka sahibi Engincan çıktı! Genelde kadınların altın günlerinde ev gezmelerinde kadife terlik çantalarından çıkartıp, gittikleri yerde giydikleri, kıyafetlerine uyumlu ev ayakkabılarına benzettim,...
  3. Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi?

Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi?

hürrem sultan vahide gördüm, hürrem sultan vahide perçin, vahide perçin haberleri Sevgili melekler, dün gece yayınlanan bölümüyle yeni sezonu açan Muhteşem Yüzyıl, takipçileri tarafından ilgiyle izlendi. Vahide Perçin yanında pek çok yeni ismi ilk defa izleyen seyirci acaba yeni kadroyu nasıl buldu? Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçim'in performansı beğenildi mi? İşte detaylar... yasar...
  4. Kösem Sultan'ı Meryem Uzerli mi Oynayacak?

Kösem Sultan'ı Meryem Uzerli mi Oynayacak?

kösem sultan ne zaman başlıyor, kösem sultanı kim oynayacak kösem sultan meryem uzerli Türk televizyonların da bir ilk gerçekleşerek yeni başlayacak olan bir dizi tam 15 ay öncesinden tanıtım fragmanı ile izleyici ile buluştu. Ekranların hem çok tartışılan hem de reyting rekorları kıran dizisi"Muhteşem Yüzyıl" final yaptığı dün akşam ki son bölümün de dizinin son sahnelerin de birden...

Sayfayı Paylaş