gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Hürrem Vahide Gördüm mü Olacak?

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yeni hürrem sultan hürrem sultan muhteşem yüzyıl haberleri

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'daki Hürrem kriziyle ilgili olarak yeni bir iddia ortaya atıldı. Meryem Uzerli'nin diziden ayrılmasından sonra ortaya atılan iddiaya göre yeni sezonda Hürrem Sultan rolünü ünlü oyuncu Vahide Gördüm canlandıracak. Öyle görülüyor ki iddiaların ardı arkası kesilmeyecek ve gerçeği ancak dizinin yeni sezonu başladığında göreceğiz. Şimdi bu iddiayla ilgili ayrıntılara geçiyoruz...

Tükenmişlik sendromu teşhisi konulan başrol oyuncusu Meryem Uzerli soluğu Almanya’da ailesinin yanında aldı ve çekimlere ara verdi. Çıkan bir diğer söylentiye göre ise Uzerli, haftada 30 bin lira olan kazancını beğenmedi ve zam istedi, bu yüzden yapım şirketine rest çekerek Almanya’ya gitti. Yapım şirketi TİMS ise her türlü olumsuzluğa karşılık önlemini şimdiden aldı. Meryem Uzerli'nin dönmeme ihtimaline karşılık ikinci bir senaryo hazırlandı.

Uzerli dönmezse Hürrem Sultan makyajla yaşlandırılarak senaryo gereği oğlu Şehzade Mehmet ile Amasya sancağına gönderilecek. Dizi 3 bölüm sonra yani 19 Haziran'da sezon finali yapacak. Yapım şirketinin yeni sezon için Hürrem Sultan'ı canlandıracak başka bir oyuncu arayışı içine gireceği öne sürüldü.
    Timur Savcı'nın ise Hürrem Sultan’ın yeni sezonda yaşlılığını oynamak üzere usta oyuncu Vahide Gördüm’le görüştüğü iddia edildi.

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    vallahi yarını iple çekiyorum.....

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Muhteşem Yüzyıl bu sezon bitiyor sanıyordum önümüzdeki yıl yinemi oynayacakmış:S

TİTAN ve *EYLÜLMEHMETUTKU* bunu beğendi.
  4. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    benmde bilgm yok mawim ya bu arada chate hiç takılmıyon aşkolsun :hıh:özletiyon kendini:uhu:

MaWiM bunu beğendi.
  5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Yeni yasli hurrem Selda alkor geliyo benim aklima sanki daha bi andiriyo :)

*EYLÜLMEHMETUTKU* bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Star Tv ile anlaşıp bir sezon daha oynanması için imza atmışlar Mawim. Bak BURADA BİLGİLER...

*EYLÜLMEHMETUTKU* ve MaWiM bunu beğendi.
Yeni Hürrem Vahide Gördüm mü Olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vahide Gördüm Kanseri Yendi mi?

Vahide Gördüm Kanseri Yendi mi?

Meme kanseri tedavisini sürdüren Vahide Gördüm'den sevenlerini mutlu edecek güzel haber geldi. Ünlü oyuncu önceki gün eşi Altan Gördüm'le birlikte sağlık kontrollerini yaptırdığı Gayrettepe'deki bir hastaneden çıkarken objektiflere takıldı. HER ŞEY YOLUNDA Zorlu bir tedavi sürecinden geçen oyuncu, sağlık durumu hakkındaki soruları cevapladı. Eşi Altan Gördüm'ün de eşlik ettiği Gördüm,...
  2. Vahide Gördüm Yeni Dizisi

Vahide Gördüm Yeni Dizisi

Vahide Gördüm Yeni Dizisi hangi dizi acaba Vahide Gördüm hangi dizide oynayacak merak ettim
  3. İşte Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm Resimleri!

İşte Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm Resimleri!

yeni hürrem sultan vahide gördüm yeni hürremin resimleri Sevgili melekler, bu gece Muhteşem Yüzyıl dizisi sezon finali ile ekranlara gelecek. Bu gecenin en önemli özelliği ise yeni Hürrem Sultan olarak diziye giren Vahide Gördüm'ün, izleyicinin ilk kez karşısına çıkacak olması. İşte bu gece Hürrem olarak izleyeceğimiz Vahide Gördüm'ün ilk resimleri...
  4. Vahide Gördüm Hürrem Sultan'a Hazırlanıyor!

Vahide Gördüm Hürrem Sultan'a Hazırlanıyor!

hürrem sultan vahide gördüm vahide gördüm hürrem sultan muhteşem yüzyıl hürrem sultan Sevgili melekler, yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl rolünü oynayacak olan Vahide Gördüm rolüne sıkı sıkıya çalışıyor. Tüm bölümleri izleyen Vahide Gördüm, dizinin 19 Haziran’daki 103. bölümünde görünmüş, ancak seyirciden eleştiri almıştı. Twitter’da eski ‘Hürrem Sultan’ Meryem Uzerli ile karşılaştırılan Vahide...
  5. Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi?

Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi?

hürrem sultan vahide gördüm, hürrem sultan vahide perçin, vahide perçin haberleri Sevgili melekler, dün gece yayınlanan bölümüyle yeni sezonu açan Muhteşem Yüzyıl, takipçileri tarafından ilgiyle izlendi. Vahide Perçin yanında pek çok yeni ismi ilk defa izleyen seyirci acaba yeni kadroyu nasıl buldu? Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçim'in performansı beğenildi mi? İşte detaylar... yasar...

Sayfayı Paylaş