gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yeni İcatlar MUTLAKA Bakın!!!

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yeni icatlar yeni basit icatlar küçük basit küçük Yeni çıkacak bu yüzükler sayesinde, doğum günlerini, evlilik yıldönümlerini unutmayacaksınız. Son 24 saat içinde her saat, parmağınızı 10 saniye boyunca 120 dereceye kadar ısıtıyor.

Suyun basıncı ile çalışan, pil veya elektirik gerektirmeyen ışıklı duş başlıkları...Suyun basıncı ile çalışan bu ışıklı duş başlıkları, suyun sıcaklığına göre renklerini değiştiriyorlar.

Geçebileceğiniz şekilde açılabilen otomatik kapılar..Yatay çubukların uçlarında bulunan sensörler sayesinde çubuklar geçeceğiniz kadar açılıp, ısı yalıtımında yüksek başarı sağlıyorlar.

Taharet musluğu, elinizi her uzatışta 10 saniye süreyle su verir ve otomatik kapanır. Maksimum hijyeni,su tasarrufu ve sağlamlık.4 adet AAA kalem pille 1 yıldan fazla çalışır.

Hijyen günümüzün sorunu. Bir kullanımlık ve hijyenik şartları yerine getiren ürünler revaçta..Ve işte tek kullanımlık sabun.. 18 metre boyunca mükemmel temizlik. 3-4 cm koparın ve kullanmaya başlayın. Bitkisel bazlı rulo, kullan at sabun

Güzel bayan nefes aldıkça, pervane dönüp elektrik üretiyor ve şiddetine göre led parlıyor.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Yeni İcatlar MUTLAKA Bakın!!!
    Çok enteresan ya, ellerine sağlık canım. Şu duş olayı çok hoşuma gitti ya ben sürekli ısı ayarıyla oynarım onun rengi değişsin diye :hhh: İki günde hallederim :hhh:

Yeni İcatlar MUTLAKA Bakın!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni icat

yeni icat

yeni icat [/
  2. Süper Tablolar Mutlaka Bakın

Süper Tablolar Mutlaka Bakın

süper tablolar tablolar
  3. mutlaka bakın!!!

mutlaka bakın!!!

İÇ CAMAşIRINIZI ALDIGINIZDA LUTFEN YIKAYINIZ GIYMEDEN ONCEYOKSA BOYLE OLUR.. > >>>> Bu gördüğünüz birçok uzakdoğu ülkelerinde yaşayan > >>>>bir sinek>>türünün larvaları yani yavrularıdır...> DOĞDUKLARI anda > >>>>karınlar çok aç>>olurlar..Derinizin altına girdikleri anda karınlarını > >>>>doyurmaya...
  4. Süper Kombiler (: Mutlaka bakin ...

Süper Kombiler (: Mutlaka bakin ...

Meleklerim ben cok begendim bu Kombileri hatta hayran kaldim :utan: eminim sizde coook begeneceksiniz yupis buyrun :):):) :tik:
  5. KadınLar MeLektir.(mutlaka bakın)

KadınLar MeLektir.(mutlaka bakın)

kadınlar melektir kadinlar melektir bütün kadınlar melek kadın Belkide en başında belliydi kaderimiz ve aslında hepsi birbirinin aynıydı ufak şeylerle mutlu olabildiğimizi göremediler Görünüşte dırdır eden hep bizdik Şeytana uyanlarımız da çıktı elbet Her zaman nazik olmalarına rağmen anlayamadık onları Ama mutluyuz bizz İçimiz yanınca ağlayabiliyoruz Erkek dünyasının savaşlarında...

Sayfayı Paylaş