gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni ''İffet '' Dizisinin Oyuncuları Belli Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

iffet dizi oyuncuları iffet dizisi oyuncuları dizi oyunculari dizisi dizisinin iffet, yeni dizi, yeni sezon, oyuncuları, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Yeni sezonda yayınlanması planlanan ''İffet'' dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu!

Müjde Ar’ın cam sahnesiyle meşhur olan aynı adlı filminden yola çıkılarak çekilecek, yeni yayın döneminin iddialı dizisi “İffet”in erkek başrol oyuncusu da belli oldu. Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği dizide İffet’i Deniz Çakır’ın oynayacağı 2 ay önce belli olmuştu. İffet’in ona tecavüz eden sevgilisi rolünü ise kimin canlandıracağı merak konusuydu. Yapımcı Faruk Turgut uzun bir cast çalışmasından sonra, aklındaki isim olan “Karadağlar”ın Gül Ali’si İbrahim Çelikkol’la anlaştı.

Film versiyonunda Faruk Peker’in oynadığı Cemil karakterini dizide ete kemiğe büründürecek olan Çelikkol, alkollüyken İffet’e tecavüz edecek, ardından büyük bir pişmanlık yaşayacak. Ancak İffet yaşadığı bu olayın ardından ailesi başta olmak üzere bütün çevresi tarafından dışlanacak. İffet, hayata küsmek yerine hırslanacak, çok ünlü ve zengin olup ona sırtını dönen herkesten intikam alacak. Çekimleri önümüzdeki haftalarda başlayacak olan dizi Star TV’de ekrana gelecek.

Zuhal Olcay da kadroda
    “Bütün Çocuklarım”, “Hanımın Çiftliği” gibi reyting rekortmeni dizilere imza atan Faruk Teber’in yönetmenliğini üstleneceği dizi kadrosuyla dikkat çekiyor. İffet’in babasını “Hanımın Çiftliği”nde Özgü Namal’ın gaddar babasını oynayan Mehmet Çevik, İffet’in hayatını değiştiren zengin adamı Mahir Günşiray, Günşiray’ın ablasını da Zuhal Olcay canlandıracak. Dizinin 1982’de Kadir ve Ferit Turgut’un yapımcılığında çekilen filminin senaryosunu Yavuz Turgul kaleme almıştı. Cahit Berkay’ın ise müziklerine imza attığı filmle ilgili olarak Müjde Ar, “Gençlik benim cam sahnemle büyüdü. Türkiye’nin ahlakını ben bozdum” diyerek espri yapmıştı.

Yeni ''İffet '' Dizisinin Oyuncuları Belli Oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İffet Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

İffet Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

iffet dizi oyuncuları iffet dizisi oyuncuları dizisi oyunculari dizi oyunculari dizisinin konusu İffet dizisi, iffet filmi, oyuncuları, kim oynuycak, nezaman başlıycak ile ilgili bilgiler İffet rolü için önce Naz Elmas'ın daha sonrada Fahriye Evcen'in adı geçmişti kızlar biliyorsunuz...Son anda İffet rolünü oynamaktan vazgeçen Fahriye Evcen'in yerine bakın kim oynayacakmış... Müjde Ar...
  2. Yeni Feriha Belli Oldu Melekler !

Yeni Feriha Belli Oldu Melekler !

adını feriha koydum yeni feriha adını feriha koydum yeni feriha kim adını feriha koydum yeni feriha kim olacak Sevgili melekler, reyting rekorları kıran Adını Feriha Koydum dizisinden Hazal Kaya'nın ayrılmasıyla birlikte senaryonun nasıl devam edeceği konusunda bir açıklama yapılmamıştı ama diziye yeni katılacak ve Emir'in kalbini kazanacak isim belli oldu. İşte adını feriha koydum yeni...
  3. Çocuklar Duymasın Dizisinin Yeni Duygusu Belli Oldu

Çocuklar Duymasın Dizisinin Yeni Duygusu Belli Oldu

çocuklar duymasın dizisi, çocuklar duymasın yeni sezon, çocuklar duymasın dizisi duygu Uzun bir süredir ekranların sevilerek izlenen dizisi olma özelliği taşıyan "Çocuklar Duymasın" dizisin de Duygu karakterini taşıyan Hayal Garip yerine oynayacak yeni Duygu belli oldu. Dizi de eşi ile birlikte Irak'a çalışmaya gidilmiş olarak gösterilmişti ve bunun sebebi ise oyuncunun gerçek...
  4. Analı Oğullu Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Analı Oğullu Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

analı oğullu dizisi, analı oğullu dizisi yayın tarihi, analı oğullu dizisi ne zaman yayınlanacak Sevgili melekler, show tvnin iddialı yeni komedi dizisi Analı Oğullu'nun yayın tarihi nihayet belli oldu. Senaryosunu Sermiyan Midyat’ın yazdığı, BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, sezonun iddialı sit-com dizisi Analı Oğullu dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile 27 Nisan Pazar 20.00′da Show TV’de...
  5. Yeni Sezon Karadayı Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

Yeni Sezon Karadayı Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

karadayı dizisi yeni sezon oyuncuları, karadayı dizisi oyuncuları, karadayı dizisi yeni oyuncular kimler, karadayı dizisi yeni sezon oyuncuları kim Karadayı dizisi yeni sezona merhaba diyerek tekrar izleyicisi ile buluştu. 15 Eylül 2014 Pazartesi oynanan yeni bölümün de yürekleri dağladı. Özellikle küçük Nazif'in ölümü ile annesi İlknur'un feryatları karşısın da ekran başındaki birçok...

Sayfayı Paylaş