gebe
  1. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Yeni İpad Fırsatı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında angelica tarafından paylaşıldı.

Ara Bulvar açılış gününe özel kampanya yapmış durumda şuan. İnanılmaz fiyatlara iPAd var. Örnek vermek gerekirse: Yeni İpad 16gb wifi: 999
    Yeni İpad 16gb vifi 4g: 1299
    Yeni İpad 32gb wifi 4g: 1499

Kaçırmamanızı öneririm :)

iPad Kampanyas

Yeni İpad Fırsatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni İpad 3 Tanıtımı Özellikleri

Yeni İpad 3 Tanıtımı Özellikleri

Yeni İpad 3 Tanıtımı Özellikleri hakkında lütfen bir konu açın bilgi verin kızlar lütfen sizi bekliyorum!
  2. Yeni ipad modelleri ve fiyatları

Yeni ipad modelleri ve fiyatları

yeni ipad modelleri yeni ipad modelleri fiyatları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda İpad3 ve yeni İpadların modelleri ve fiyatları hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarıyoruz. - 16 GB WiFi + 4G = 629 dolar - 32 GB WiFi + 4G = 729 dolar - 64 GB WiFi + 4G = 829 dolar - 16 GB WiFi = 499 dolar - 32 GB WiFi = 599 dolar - 64 GB WiFi = 699 dolar Önsiparişler bu akşamdan...
  3. Turkcell'den yeni iPad müjdesi!

Turkcell'den yeni iPad müjdesi!

Turkcell yeni iPad Turkcell ipad Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda size Turkcell'den yeni iPad müjdesini veriyoruz, bizede Turkcell müjde verdi :) Turkcell İpadlarla ilgilenen akradaşlarımız için haberin detaylarına geçiyoruz. Turkcell'den yeni iPad müjdesi! Turkcell, Apple'ın son tableti Yeni iPad'i önümüzdeki dönem içinde müşterileriyle buluşturacağını açıkladı. Turkcell...
  4. Facebook İPad Güncellemesi yeni

Facebook İPad Güncellemesi yeni

Facebook İPad Güncellemesi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook İPad Güncellemesi hakkında sizlere bilgiler aktaracağız. En büyük kullanıcı kitlesine sahip sosyal ağ olan Facebook, iPad ve iPhone için olan uygulamasının 4.1.1 sürümünü kullanıcılara sundu. Yeni sürüm ile yeni özelliklerin yanında hata düzeltmeleri de beraber geliyor. Güncellenen Facebook uygulamasında...
  5. yeni ipad 5in boyutları ve ağırlığı bilgi verin

yeni ipad 5in boyutları ve ağırlığı bilgi verin

Melekler tablet kullanıyorum ve duydum ki ipad 5 geliyormuş.Almayı düşünüyorum ama boyutları ağırlığı nasıl olacak, yanımda sürekli taşımam gerekiyor da..

Sayfayı Paylaş