gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni İşletim Sistemi Windows 8'de 20 Farklı Tema Bulunacak

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

windows 8 windows 8 özellikleri

Sevgili melekler, yeni nesil işletim sistemi Windows 8 yepyeni özelliklerle geliyor. Yeni TL simgesinin yer aldığı klavye özelliğinin ardından Windows 8 özellikleri içinde 20 farklı tema seçeneği de bulunacak. İşte detaylar...

Windows 8 ile beraber Microsoft, baştan aşağıya yenilediği yeni ekosistemini kuruyor. Kolay kullanımın yanında, Windows 8 görselliğe de önem verecek. Windows 8, görsel olarak kullanıcılara önceki sürümlerden çok daha fazlasını sunacağını Metro arayüzünün dahil olmasıyla beraber gösterdi. Win8china adlı sitede yer habere göre, Windows 8 beklediğimizden çok daha görsel özellik bulunduracak.

Yeni İşletim Sistemi Windows 8'de 20 Farklı Tema Bulunacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzaktaki işletim sistemi!

Uzaktaki işletim sistemi!

Cloudo: İnternetteki işletim sisteminiz. Bir işletim sistemi düşünün; Windows gibi ama sadece internet üzerinden kullanılıyor. İşte Cloudo. Son zamanların en tartışılan ve en heyecan verici konularından biri olan cloud computing, yani sisteminizdeki her şeyin bilgisayarınızda değil, internet üzerinde tutulması pek çok kişi için bugün halen bir bilim kurgu konusu. Fakat İsveçli yeni kurulan...
  2. Koca işletim sistemi

Koca işletim sistemi

Sevgili melekler, Çağımız teknolojide çığır açtı. Kocalarımızı,sevgililerimizi pc yoluyla idare edebileceğiz... Bakalım nasıl olacak bu iş...... Sayın Teknik Servis Yetkilisi, Geçen yıl aldığım 'Erkek Arkadaş 5.0' programını 'Koca 1.0' seviyesine yükselttim. Ama tüm sistem performanslarında bir yavaşlama söz konusu. Özellikle 'ErkekArkadaş 5.0' bölümünde bulunan 'Çiçek 8.0' ve 'Mum...
  3. Ipad'e Ios 5 İşletim Sistemi Nasıl Yüklenir ?

Ipad'e Ios 5 İşletim Sistemi Nasıl Yüklenir ?

İpade İos 5 Yükleme Anlatımı İpade İos 5 Nasıl Yüklenir Sevgili melekler, artık herkesin elinde olan ve gittikçe yaygınlaşmaya devam eden Ipad'e İos 5 Nasıl Yüklenir merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için İpade İos 5 Yükleme Anlatımı bu sayfamızda melekler.... İpad İos 5 son sürümünü geçtiğimiz günlerde yayınladı. İos 5'i yüklemenin diğer güncelleştirmeleri...
  4. windows 8 için sistem gereksinimleri nelerdir?

windows 8 için sistem gereksinimleri nelerdir?

Slm,windows 8 kurmak istiyorum ama siztem gereksinimleri hakkında tam bilgim yok yardım edebilirmisniz?
  5. Windows vistada temalarını nasıl yükleyebilirim

Windows vistada temalarını nasıl yükleyebilirim

Bilgisayarımda windows vista kullanıyorum ve tema yüklemek istiyorum ama nasıl oalcak bilemiyorum.Bana yardım edebilecek biri varmı?

Sayfayı Paylaş