gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Kankalar Alişan İle Ayşe Özyılmazel Buluştular....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Alişan Ve Ayşe Özyılmazel Alişan Ve Ayşe

Yeni bir programa başlayan Alişan ve Ayşe Özyılmazel ikilisi nihayet bir araya geldiler....Ayşe Özyılmazel'in köpeği de buluşmada yer aldı...Alişan ısrar üzerine köpek ile poz verdi ...:)

Yeni Kankalar Buluştu

Yeni televizyon kankaları Ayşe Özyılmazel ve Alişan önceki akşam bir araya geldi. Buluşmaya Ayşe'nin köpeği damga vurdu.

Star Tv'de yayınlanmaya başlayan 'Ayşe & Alişan' adlı programın sunucuları Ayşe Özyılmazel ve Alişan, önceki akşam Etiler'de bir araya geldi. Günaydın Steak House'ta yemek yiyen ikilinin buluşmasına Özyılmazel'in köpeği 'Mini' damgasını vurdu. Köpekten korktuğu bilinen Alişan, program partnerinin ısrarını kıramayarak 'Mini'yi kucağına aldı.

Yeni Kankalar Alişan İle Ayşe Özyılmazel Buluştular.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayşe Özyılmazel - Ayşe Özyılmazel (2009)

Ayşe Özyılmazel - Ayşe Özyılmazel (2009)

ayşe özyılmazel ayşe özyılmazel resmi web sitesi ayakları ayak kimdir Ünlü şarkısı Neco'nun kızı Ayşe Özyılmazel şarkıcılığa soyunmuş ünlü bestecilerin parçalarının bulunduğu albümün tanıtımına geçiyorum melekler :tik: İstanbul'un Kızları Enerji İki Sakin Evler Yansın Pardon Çocuk Temmuz Abla Sevene Kadar Taşıyo Baksana
  2. Ayşe Özyılmazeli zayıflatan DİYET

Ayşe Özyılmazeli zayıflatan DİYET

eti form zayıflatır mı ayşe özyılmazel boy kilo ayşe özyılmazel boyu ve kilosu boyu kaç kilo Ben ayşe özyılmazeli okan bayülgenin sevgilisi olarak hatırlıyorum.Ama şu aralar çıkarmış olduğu albümüyle iyi bir çıkış yakalıyor.Neconun kızı bu ara da:D Buyrun bakalım nasıl zayıflamış acaba? Yepyeni albümü ile müzik dünyasında ben de varım diyen Neco’nun kızı Ayşe Özyılmazel paylaşım sitesi...
  3. Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel Cuma Günü Evleniyor

Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel Cuma Günü Evleniyor

ali taran, ayşe özyılmazel, sürpriz aşkı, cuma günü evleniyorlar, hakkında detaylı bilgiler melekler Kısa bir süre önce eşinden boşanan Ali Taran Ayşe Yılmazel ile cuma günü evleniyormuş melekler...Ne diyelim Allah mesut etsin... Bugün ünlü reklamcı Ali Taran'ın gazetelere yansıyan 'Evliliği seviyorum. Her an evlenebilirim' sözleri gerçek çıktı. Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel, cuma...
  4. Yeni sabah programı Ayle ile Alişan

Yeni sabah programı Ayle ile Alişan

ayşe ile alişan ayşe özyılmazel ve alişan programı Ali Taran ile olaylı bir şekilde evlenip daha sonra boşanan Ayşe Özyılmazel ve Alişan yeni sabah programı sunmaya hazırlanıyor Melek'lerim. Ayşe İle Alişan pek yakında sabahları televizyonlarınızın ekranlarında sizlerle olacak:) Çağla Şikel ile program konusunda yollarını ayıran Alişan'ın yeni partneri Ayşe Özyılmazel oldu. Ayşe...
  5. Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel Albümü Tanıtımı İle İlgili Bilgiler

Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel Albümü Tanıtımı İle İlgili Bilgiler

ayşe özyılmazel su gibi gel ayşe özyılmazel su gibi gel albümü Ali Taran ile olan evliliği ile uzun süre manşetlerden düşmeyen ve kısa süre ayrılan Ayşe Özyılmazel gazeteciliğin yanısıra bildiğiniz gibi müzikle de uğraşıyor melekler. 5 Temmuz'da piyasaya çıkacak olan 3.albümüyle dinleyici kitlesine ulaşacak olan Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel albümü tanıtımı ile ilgili bilgiler şöyle.. :)...

Sayfayı Paylaş