gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

yeni konu açacam ama.....

Konu, 'Çöplük' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler ben netten bulduğum bazı konuları reimleri ile birlikte paylaşmak istiyorum ama olmuyo aile albümünede resim yükleyemedim ben çokmu beceriksizim güzel resimli konular açacam ördüğüm örgülerin resilerini paylaşmak istiyorum metne resim ekleyemiyorum lütfen bana yardımcı olun yeni öğreniyorum yapamayınca kendimi çok kötü hissediyorum kocamada sormak istemiyorum (gururdan) :dp47: yardımlarınızı bekliyorum sevgiler:melek:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
  3. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yeni konu açacam ama.....

:Dancing_furious:ööööffff yaaa bi saatir uğraşıyom olmuyo imageshack tan deniyorum resmi yüklüyo kopyala yapıştırtır yapıyorum resim kapalı geliyo açılmıyo yani ben göremiyorum ebatıda küçük(jpg)olmuyo yaa o şekildemi yüklicem metne başkası nası görcek ay çıldıracam beceriksizim işte:shot:yardım edin lütfen:please:

yeni konu açacam ama..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cüneyt Akgünden Yeni albüm " KOYU "

Cüneyt Akgünden Yeni albüm " KOYU "

Cüneyt Akgün'ün "KOYU" isimli albümü Soulfulworks Records ve EMI işbirliği ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Sahne ve stüdyo müzisyeni olarak sayısız konser ve albüm çalışmasının içerisinde yer alan Cüneyt Akgün; bestesi ve sözleri kendine ait 12 şarkıdan oluşan KOYU albümü ile müzik yolculuğuna keyifle devam ediyor... KOYU; evlerinde, odalarında kendi iç dünyalarına yolculuk...
  2. Yeni konu nasıl açılır?

Yeni konu nasıl açılır?

1.AŞAMA Öncelikle açacağımız konunun içeriğine en uygun bölümü seçmeliyiz.Çünkü sitede kirliliğe neden olabilir.Ayrıca gereksiz konularda açmak sitede görüntü kirliliğine yol açar eğer bir sorununuz varsa site yöneticilerine veya ilgili üyeye özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz. 2.AŞAMA Konuyu açacağımız bölümü seçtikten sonra yeni konu butonunu kullanıyoruz. 3.AŞAMA Konumuza uygun bir...
  3. yeni cep telefonu ama hangisi ?

yeni cep telefonu ama hangisi ?

nokia tuşlu telefon modelleri kızlar 2 gün içinde cep telefonu alıcam 500-600 arası fiyat kafamda birsürü şey dönüyor sizde tavsiye edin memnun kalınan telefonları yardımcı olun yeni telefon alıcaklara dokunmatik hassas diyolar kullanabilir miyim bilmiyorum kullanımı zor gibi ama fikirlerinizi bekliyorum
  4. ''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

adını feriha koydum dizisi yeni oyuncusu kim azra karakteri emirin yeni sevgilisi simge defne kim resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Reytingleri zorlayan ekranların sevilen dizilerinden ''Adını Feriha Koydum'' kadrosuna yeni bir oyuncu katılıyor melekler :) Feriha'nın yalanlarıyla çılgına dönen Emir, çareyi etrafında ki kızlarda aramaya başlıyor.Cuma günü yayınlanacak olan bölümde...

Sayfayı Paylaş