yeni kürtaj yasası çıkıyor | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

yeni kürtaj yasası çıkıyor

Konu, 'Kürtaj' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    kürtaj yasal süre
    kürtaj ne zaman yapılır

Selam kızlar;
    Haberlerde izlediğim üzere yeni bir kürtaj yasası çıkıcakmış
    öngörü olarak 2.5 aylık olan yasal süre 4 haftaya düşücekmiş

ben kürtaja karşı biriyim ama bu sürenin inmesi sonunda el altından yapılan kürtaj sayıları artıcak ve ölümler olucak diye düşünüyorum siz ne düsünüyorsunuz?

yeni kürtaj yasası çıkıyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kürtaj yasası ne zaman çıkıyor kızlar bilen var mı ?

Başbakan Erdoğan 2012 yada 2013 yıllarında Kürtaj yasasının çıkacağını söylemiş, hatta bir hastahane açılışında bundan bahsetmiş kızlar. Bu konu hakkında bilginiz varmı yasa sizce ne zaman çıkar ve bu yasa doğrumu sizce ?
  2. Arkadaşlar kürtaj yasası mı çıkıyor?

Selam millet duyduğuma göre başbakan kürtaj yasası çıkartıyormuş ve 4 haftadan büyük bebeklerin kürtaj edilmesini yasaklıyormuş. Bu doğrumu bu kürtaj yasası hakkında bilgi verebilir misiniz?
  3. Başbakandan Kürtaj Yasası Açıklaması

kürtaj yasası kürtaj şartları Sevgili melekler, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan kürtaj yasası ile ilgili açıklamalar yaptı. Açıklamasında kürtaj şartları ile ilgili olarak yasal düzenlemeler getirileceğini söyledi. Ayrıntılar şöyle... Başbakan Tayyip Erdoğan, “Bakanıma söyledim. Kürtajla ilgili yasayı hazırlıyoruz ve bu yasayı çıkartacağız. Bunun bizim değerlerimizde bir yeri var. Buna...
  4. 2013 2014 yılı kürtaj yasası

Kızlar selamlar ben istenmeyen bir gebelik yaşadım ama şu anda hale hazırda bulunan kürtaj yasası hakkında çok bilgiye sahip değilim. Böyle gizli aldırmam gerekiyorlsada kanunlar ne diyorsa da ona göre hareket etmek istiyorum. Acaba yeni kürtaj yasası tam olarak neler diyor. Benim yaşım 27 ben gidip te bu 2 aylık bebeği devlet hastanesinden aldırabiliyor muyum ? Beni aydınlatır mısınız lütfen.
  5. 2013 Kürtaj Yasası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

2013 kürtaj yasası, kürtaj yasası 2013, kürtaj yaptırma hakkında Sevgili melekeler, bir süre gündemi meşgul eden ve halkın ikiye bölündüğü kürtaj yasal olsun mu olmasın mı tartışmalarının ardından 2013 kürtaj yasası resmi gazete yayınlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre kürtaj yasası 2013 hükümleri şöyle... Gebeliğin sona erdirilmesi ile ilgili usul ve esaslar yasal olarak...

Sayfayı Paylaş