gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yeni Lenovo Thinkpad Tablet Bilgisayarlar Piyasaya Çıkıyor

Konu, 'Dizüstü Pc - Fotoğraf Makineleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu, lenovo thinkpad tablet hakkında biligler vemektedir.

Sevgili melekler, ileri işletim sistemli telefonlar artık herkesin elinde. Ülkemiz cep telefonu kullanımında dünyada hatırı sayılır bir sırada ilerlerken, artık tabletler yaygınlaşmaya başlamış durumda. Artık sokaklarda ellerinde tabletlerle uğraşan birçok insan görmekteyiz. İşte teknolojiyle ilgilenen, ben teknolojik yenilikleri kaçıramam diyenlerdenseniz bu haberimiz sizin için. Lenovo Thinkpad Tablet bilgisayar 799 dolardan piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. İşte detaylar...

Teknolojik ürünlerin peşpeşe boy gösterdiği şu günlerde bir yeni ürün duyurusuda Lenovo'dan. Lenovo Thinkpad Tablet bilgisayar 799 dolardan piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

26 Ekimde windows 8 işletim sistemiyle satışa sunulacak olan Lenovo thinkpad tabletin 3 USB, 1 ethernet girişi bulunuyor. Ayrıca HDMI çıkışıda mevcut.

İçerisinde Microsoft Office 2013 ile birlikte gelecek olan Lenovo tablet, 10.1 inç HD bir ekrana ve ön ve arka kameralara sahip olacak. Tabletler 4G teknolojisini de destekleyecek.

BeyazMelek bunu beğendi.
  2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
Yeni Lenovo Thinkpad Tablet Bilgisayarlar Piyasaya Çıkıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi Tablet Bilgisayarlar

En iyi Tablet Bilgisayarlar

En iyi Tablet Bilgisayarlar hangileri bana En iyi Tablet Bilgisayarlar hakkında acilen bilgi verirseniz çok sevinirim.
  2. Fatih Projesi Tablet Bilgisayarın Özellikleri

Fatih Projesi Tablet Bilgisayarın Özellikleri

Fatih Projesi Tablet Fatih Projesi Tablet Bilgisayar Bildiğiniz gibi melekler, Fatih Projesi kapsamında tüm 9.sınıf öğrencilerine tablet bilgisayarlar dağıtılmaya başlandı. Bu yazımızda dağıtılan tablet pclerin özellikleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz melekler :) SAMSUNG GALAXY TAB WİFİ İşletim sistemi: Android 3.1 Honeycomb Harddisk: 16GB Ekran Boyutu : 10.1 Ekran...
  3. tablet bilgisayarlarda hangi oyunlar var

tablet bilgisayarlarda hangi oyunlar var

tablet bilgisayarlarda hangi oyunlar var ? Selam arkadaşlar acaba tablet bilgisayarlarda hangi oyunlar var
  4. tablet bilgisayar

tablet bilgisayar

52 ilde kaç tane tablet bilgisayar dağıtıldı okular hangileri
  5. Theraflu Film Tablet Piyasadan Toplatılıyor!

Theraflu Film Tablet Piyasadan Toplatılıyor!

Bu sayfa; Theraflu Film Tablet Piyasadan Toplatılıyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kahramanmaraş'ta bir vatandaşın soğukalgınlığı için içmek istediği Theraflu Film Tablet'in içinden kıl çıkması üzerine Sağlık Bakanlığı bu ilacı toplatma kararı aldı. İşte detaylar... Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde yaşayan Huzeyfe Günbakmaz isimli vatandaşın soğuk...

Sayfayı Paylaş