gebe
  1. trendxgo

trendxgo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yeni melek kaydı..:)

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında trendxgo tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar Ben merve aranızda daha yeniyim bu forumdan çok şeyler öğreneceğime inanıyorum ve bunun için üye oldum.Öğrenciyim, Trabzonda yaşıyorum, Tüm meleklere selamlar:)

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Geç kalmışım biraz ama yine de hoşgeldin aramızaa canım :)
    Keyifli bol paylaşımlar diliyorum :)

Yeni melek kaydı..:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Melek

Yeni Melek

Merhaba,herkese sevgi dolu pozitif selamlar,ben bu forumun yeni meleği senem:),evliyim ve bir tane oğlum var,şu anda 3 aylık.Burada bulunmaktan mutluluk duyacağıma eminim,bye...
  2. Karadayı'nın yeni ses kaydı

Karadayı'nın yeni ses kaydı

Emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı’nın 4’üncü ses kaydı da internete düştü. Eski Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı bu ses kaydında 27 Mayıs, 12 Eylül ve 28 Şubat askeri müdahalelerinde oynadığı rolden bahsediyor. Tansu Çiller, Mesut Yılmaz, Onur Öymen ve Necmettin Erbakan hakkında çarpıcı iddialarda bulunuyor Daha önce çeşitli aralıklarla 3 ayrı ses kaydı...
  3. En Yeni Hazal Kaya Resimleri

En Yeni Hazal Kaya Resimleri

hazal kaya resimleri 2012 yeni hazal kaya fotoğrafları Adını Feriha koydum dizisinin Feriha'sı Hazal Kaya'nın en yeni resimlerini, bu sayfamızda misafirlerimizin yoğun isteği üzerine sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.
  4. Hotmail Yeni Hesap Kaydı

Hotmail Yeni Hesap Kaydı

Hotmail Yeni Hesap Kaydı için yeni yeni hesap almak için ne yapmam lazım nerden alacağım lütfen yardımcı olun.
  5. Hazal Kaya Yeni Sevgilisi Kim ?

Hazal Kaya Yeni Sevgilisi Kim ?

Sarp Bozkurt Hazal Kaya Resimleri hazal kaya sevgilisi hazal kayanın yeni sevgilisi Komedi Dükkanından hatırladığınız Sarp Akklaya ve Hazal Kaya birliktelermiş melekler :) İşte haberin detayları.. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ama arkadaş toplantılarına beraber katılan Hazal Kaya ve Sarp Bozkurt, şimdiye kadar iki kez kareye girdi. Dikkatlı bir genç de Bozkurt’un adına...

Sayfayı Paylaş