gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni Microsoft Zune

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Microsoft'un I-pod rakibi ürünü Zune'un yeni versiyonu çıkıyor. Başarısızlığı belirli bir oranda kanıtlanmış olsa da, yeni özellikleri fena değil. Form faktörü çok değişmemiş ama içindeki flaş uygulama vs oynamak için eğlenceli olabilir. Gerçi yine de I-pod Touch (I-phone kıvamınaki ama sim kartsız I-pod) varken ne kadar başarı sağlayabilir tartışılır.
    Zune çıktığından beri 1,2 milyon adet satmış. Aynı dönemde I-pod satışları ise yaklaşık 40 milyon. Daha iyi bir cihaz bile olsa, insanların tercih etmediği açık.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Yeni Microsoft Zune

ellerine sağlık..

Yeni Microsoft Zune konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Microsoft Vista'yı yeniliyor

Microsoft Vista'yı yeniliyor

Amerikan devi Microsoft, Google şirketinin rakip arama motorlarının kullanılmasını engelliyor şeklindeki suçlaması karşısında yeni işletim sistemi Vista’da değişiklik yapacağını açıkladı. Microsoft yetkilisi Brad Smith, "Adalet Bakanlığıyla (...) vardığımız anlaşmadan memnunuz. Endişeler giderilecek" dedi. Vista kullanıcıları, yapılacak değişiklikler sayesinde Google ve...
  2. Microsoft Kodlarını açıyor

Microsoft Kodlarını açıyor

Microsoft'un ABD'deki merkezinden WAP Program Müdürü Arkady Retik, bunu mümkün kılacak Windows Akademik Programı'nı (WAP) İstanbul'da düzenlenen bir seminerle tanıttı. Retik, WAP'ın Microsoft tarafından geliştirildiğini ve programın akademik dünyaya eğitim ve araştırma amaçlı sunulduğunu belirterek, özellikle öğretim üyelerine ders ve araştırma projelerinde programın kapsadığı üç elementten...
  3. Microsoft""Başkanı da şaştı

Microsoft""Başkanı da şaştı

Bu rakamlara Microsoft Türkiye Başkanı da şaştı MSN kullanıcısının 21.5 milyon olduğu Türkiye'de sadece 7.5 milyon PC var. Rakamlar, Microsoft Türkiye Genel Müdürü Arıkan'ı şaşırttı. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, Türkiye'deki bilgisayar sayısının MSN kullanıcılarının yaklaşık üçte biri olduğunu söyledi.. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, Türkiye'de...
  4. Microsoft yeni arama motoru tasarlıyor

Microsoft yeni arama motoru tasarlıyor

Masaüstü yazılım devi, Microsoft Live Search adıyla çalıştırdığı çevrimiçi arama servisinin yeni sürümünü Kumo kod adıyla şirket içinde test etmeye başladı. Microsoft'un arama motoru pazarındaki rekabetini arttırmak, semantik (anlamsal) web aramalarına olanak tanımak gibi hedeflere ulaşmak için geliştirdiği, Microsoft Live Search'ün yerini alması beklenen yeni arama altyapısı Microsoft...
  5. Microsoft onuda öldürüyor

Microsoft onuda öldürüyor

teknoloji, windows phone, hizmet, bedava, microsoft, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Microsoft'un bu bedava hizmeti, emektar işletim sistemiyle birlikte tarih olmaya hazırlanıyor. Microsoft, Windows Phone 7'yi sürdükten itibaren eski mobil işletim sistemi Windows Mobile desteğini yavaş yavaş geri çekmeye başladı. Microsoft,...

Sayfayı Paylaş