gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni Moda 0jeler

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Yeni Moda 0jeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şortlar da yeni moda

Şortlar da yeni moda

Oy oy şunların güzelliğine bakın.Ne kadar da hoşlar demi ama.Şahsen şort giymiyorum yani eşim izin vermez.Ama bakmak bile yetiyor:)Benim gibi giyemeyipte bakanlar varsa buyrun.Göz banyosu yapalım:D
  2. Yeni Sezonda Neler Moda

Yeni Sezonda Neler Moda

Evet meleklerim bakalım önümüzdeki sezon neler moda olacakmış...Vitrinlerde ve modayı sıkı sıkıya takip eden bayanların üzerlerinde hangi kıyafetleri görücez... Hep beraber bakalım :tik: Beyaz Gömlekler Drapeler Harem Pantolanlar Takım Elbiseler Işıltılar-Parıltılar Kabarık omuzlar ve Yırtık jeanlar
  3. yeni moda abiye modelleri

yeni moda abiye modelleri

balık model abiye gece elbiseleri, abiyeler, farklı elbise modelleri, dügün hazırlıkları ilgili bilgiler burada melekler Yeni moda elbise modellerini sizin için paylaşıyorum melekler.Ben en çok lacivert straplez olanı beğendim.
  4. Yeni sezon moda renkler

Yeni sezon moda renkler

moda renkler yeni sezon renkleri kışın yeni moda renkleri burada.Yazın cıvıl cıvıl rengarenk giysiler tercih edilirken kışın ise tam tersi siyah, gri renkler daha çok tercih ediliyor.Bu sene ise tam tersi olacak artık kışında fazla parlak olmayan renkler moda olacak.Sizde fazla abartıya kaçmadan kendi moda renginizi seçe bilirsiniz.gri, siyah elbise modellerinden sıkılıp yenilik arayanlar için...

Sayfayı Paylaş